СИСТЕМА ДЛЯ 100% РЕЗУЛЬТАТУ

 

Правильна теплоізоляція фасаду забезпечить здоровий мікроклімат в приміщенні та комфортні умови проживання, а також допоможе підвищити температуру всередині будинку на кілька градусів, дозволивши при цьому заощаджувати від 20% до 40% на лічильниках.

При виборі системи утеплення краще завжди проконсультуватись зі спеціалістами, щоб правильно зробити розрахунки матеріалів, а також врахувати при цьому всі особливості фасаду будинку( віконні та дверні рами, декоративні елементи, цокольну ділянку і т.п.). Якщо неправильно врахувати всі тонкощі, підібрати невідповідні матеріали та виконати роботу не за технологією – з часом фасад почне руйнуватись (тріскатись, віддуватись, просідати, тощо), проблеми з вологістю всередині не зникнуть, не кажучи вже про економію на опаленні.

Найголовніше в облаштуванні теплоізоляції - притримуватись технологічних вказівок та стандартів, а також правильно підібрати матеріали. Найкраще, коли матеріали використовуються одного виробника або бренду у вигляді системи. Саме в таких випадках в системі враховуються всі переваги та властивості кожного з продуктів, а всі компоненти підібрані так, щоб забезпечити оптимальний та ефективний результат:

Відео-огляд на матеріали

Рекомендовані статті

Детальніше про матеріали, що входять до системи

Кольори для тонування

Для вашої зручності ми розробили палітру кольорів для ручного тонування, яка включає в себе найбільш популярні кольори.

Карту відтінків для тонування ви можете завантажити тут.

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн:

Продукт доданий до списку бажань