Водні лаки та емалі Alpina. Кращий вибір для дому та планети!

Не дивлячись на різноманітність матеріалів для дерева і металу від Alpina, у всіх них є одна спільна риса: спеціально підібрані компоненти на водній основі, завдяки яким матеріали безпечні для здоров'я. 

Повний захист та екологічність.

За основними критеріями безпеки, якості матеріалів та легкості нанесення лаки та емалі Alpina на водній основі в кілька разів перевищують існуючі імпортні аналоги на ринку України. Обирайте найкраще для дому та планети!

img1title
  • Для здорового клімату в приміщенні
  • Чудова покривна здатність матеріалів
  • Поверхні чудово очищуються
  • Без неприємного запаху

Поговоримо про вміст летких органічних сполук.

Згідно з нормами Директиви Європарламенту та Ради Європи ( «Про обмеження виділення летких органічних розчинників в деяких лаках і фарбах» № 2004/42 / УЕС від 21.04.2004 / 2010р), зміст ЛОС (летких органычних сполук) має становити не більше 130г / л для водних лаків і емалей для внутрішніх / зовнішніх робіт. При цьому з подібними обмеженнями знайомі лише одиниці українських виробників, оскільки більшість продуктів для дерева і металу навіть не містять даних на упаковках про наявність небезпечних ЛОС в складі матеріалів.

Технологи бренду Alpina розробили нову рецептуру емалей і лаків для дерева і металу. У складі матеріалів максимально допустима кількість ЛОС на літр в чотири рази менше європейських норм - рівень ЛОС у водній лінійці Alpina не перевищує 30 г/л. Таким чином, нові водорозчинні емалі і лаки Alpina в чотири рази чистіше і екологічніше за європейські аналоги.

img2title

Водні лаки та емалі Alpina - кращий вибір для дому та планети!

Оберіть свій продукт