Як позбутись плям від потопу?

 

Тип та короткий опис пошкоджень:  після затоплення на стелі та інколи на стінах можуть з’явитися жовті плями. Вода, що потрапила на поверхні різних матеріалів всередині конструкції стіни, викликає окислення і на поверхні з’являються жовті розводи та плями. Використовуючи різні техніки та матеріали, можна легко видалити ці наслідки та позбутись нестерпних плям назавжди.

Перед початком робіт необхідно визначити ступінь пошкодження поверхні. Для того, щоб переконатись, що поверхня ціла, не має відшарувань та здатна нести навантаження, необхідно оглянути всю площу поверхні та тактильно перевірити її на міцність.

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

КРОК 1.  Очищення та підготовка поверхні

Ретельно вимийте поверхню водою або 3-5% розчином соди у воді ганчіркою або апаратом для миття водою під тиском. Це необхідно, щоб зняти зовнішній шар забруднень та підготувати стіну для більш якісного фарбування. Після миття дайте поверхні повністю висохнути. Зазвичай в нормальних умовах для цього може знадобитися від 24 до 72 годин. Тільки після цього можна переходити до наступного етапу. Після повного висихання поверхні необхідно ізолювати поверхні з якими ми не будемо працювати. Вікна, двері, батареї, пройми, розетки та ін., необхідно захистити малярною стрічкою та поліетиленом.

КРОК 2.  Ґрунтування поверхні

Якщо основа після висихання міцна але має невеликий осип піску, заґрунтуйте поверхню матеріалом Alpina EXPERT Ґрунт універсальний за допомогою щітки. Після цього залиште поверхню для висихання не менше ніж на 2 години. Якщо поверхня не має такого дефекту, поверхню не треба ґрунтувати.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Відкрийте кришку, фарбу Alpina EXPERT Фарба ізолююча універсальна ретельно перемішайте та затонуйте у бажаний колір за допомогою Alpina EXPERT Пігмент-концентрат для тонування. Після тонування ще раз ретельно перемішайте фарбу та впевніться, що пігмент повністю розчинився.

КРОК 4.  Фарбування поверхні

Для фарбування рекомендуємо використовувати поліамідний валик з довжиною ворсу від 9 до 14 мм. Наносьте фарбу від кута до кута по всій поверхні стіни рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Наступний шар нерозбавленої фарби наносьте не раніше ніж через 24 години. Поверхня повністю суха та готова до експлуатації не менше ніж через 24 години.

КРОК 5.  Перевірка поверхні

Після висихання другого шару фарби ретельно огляньте поверхню та визначте, чи досягнуто максимальний рівень ізоляції забруднень. Якщо забруднення проявилися на поверхні, нанесіть ще один шар ізолюючої фарби. Важливо, щоб після висихання поверхні, візуально не залишилося плям від забруднень. Тільки в такому випадку можете переходити до подальшого фінішного оздоблення, або закінчувати ремонтні роботи.