Як відновити пошкоджену систему утеплення?

 

Тип та короткий опис пошкоджень: Локальні (часткові) пошкодження системи утеплення фасаду. Внаслідок механічного впливу або безпосереднього впливу ударної хвилі на фасад будівлі. Частковий або повний відрив утеплювача від стіни будівлі, руйнування декоративного та армувального шарів.

Навіть незначне пошкодження фасаду вже стає причиною порушення цілісної системи теплоізоляції будинку і виникнення так званих “теплових мостів”, або місць, де відбувається втрата тепла зсередини будинку. Тому, взимку, будуть гарантовані значні витрати на опалення житла, а сама система буде продовжувати своє руйнування під впливом атмосферних явищ.

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

КРОК 1.  Демонтаж пошкодженої ділянки системи утеплення

За допомогою кутової шліфувальної машини (“болгарки”) повністю видаліть пошкоджені шари системи утеплення до основи стіни. Краї утеплювача, який залишається на стіні, повинні бути також геометрично рівними. Ретельно видаліть декоративний шар та верхній армувальний шар, таким чином, щоб було видно армувальну склосітку на 10 см з кожного боку.

КРОК 2. Підготовка утеплювача

Заздалегідь підготуйте утеплювач згідно геометричних розмірів демонтованої ділянки. Якщо для відновлення шару утеплювача потрібно використати декілька листів утеплювача, потрібно враховувати, що при приклеюванні листів утеплювача треба дотримуватись шахового порядку монтажу утеплювача.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Перед ремонтом відкосу підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 4.  Монтаж утеплювача

За допомогою зубчастого шпателя (6х6, 8х8) нанесіть шпаклівку  Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна суцільним шаром на одну із сторін утеплювача. Щільно притисніть лист утеплювача до поверхні, злегка похлопайте рукою по поверхні утеплювача, щоб забезпечити повний розподіл шпаклівки між стіною та утеплювачем.

КРОК 5.  Нанесення армувального шару

За допомогою зубчастого шпателя (6х6, 8х8) нанесіть Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна суцільним шаром на поверхню плит утеплювача. Притисніть армувальну склосітку до щойно нанесеної шпаклівки, розгладьте та розрівняйте рівною стороною шпателя, втоплюючи склосітку в шпаклівку. Армувальний шар наноситься не раніше ніж через 48 год після монтажу плит утеплювача. Залишити поверхню до повного висихання - 1 доба для кожного 1 мм товщини шару.

КРОК 6.  Нанесення захисного шару шпаклівки

Методом “мокре по мокрому” нанесіть ще один шар шпаклівки, товщиною 1-1,5 мм та розрівняйте. Залишити поверхню до повного висихання - 1 доба для кожного 1 мм товщини шару.

КРОК 7.  Фарбування поверхні

Через 7 діб пофарбуйте поверхню. Для фарбування поверхні використовуйте матеріал Alpina EXPERT Фарба фасадна у 2 шари за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Детальну покрокову інструкцію можете завантажити тут.

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн: