Очищення позеленілих фасадів

Рекомендації щодо захисту та догляду

В наслідок атмосферного впливу та опадів на фасадах будинків часто можуть розвиватися мікроорганізми: водорості, грибок або пліснява, які в основному виникають в тінистій зоні стіни будинку або на присадибних ділянках з деревами, що знаходяться в безпосередній близькості від дому. Намокання, а потім і позеленіння фасаду будинку також може спричинити проникнення вологи в поверхню фасаду і тим самим забезпечити ідеальне поживне середовище для водоростей та грибків.

Якщо ви хочете пофарбувати позеленілий фасад, краще зробити це в три етапи:

1. Очищення брудного фасаду

Перед ґрунтуванням та фарбуванням потрібно очистити фасад та ретельно видалити бруд, плісняву та грибки з поверхні за допомогою щітки або губки та спеціальних очищувальних засобів. Якщо забруднення займають занадто велику площу та не піддаються звичайному ручному очищенню, потрібно застосовувати спеціальний метод - водою або повітрям під великим тиском. Після очищення нехай фасад добре висохне, щоб наступний шар ґрунтувального матеріалу міг проникнути глибше і ефективно запобігти новій появі плісняви та грибків.

2. Ґрунтування фасаду

Нанесіть на фасад будинку матеріал Alpina Ґрунтовка за допомогою щітки, ретельно ґрунтуючи всю поверхню. Ґрунтовка створює дуже гарну основу для роботи з будь-якими фасадними і інтер’єрними фарбами Alpina. Ця ґрунтовка глибокого проникнення допомагає уникнути появи смуг і плям при фарбуванні різних основ і забезпечує тим самим бездоганний результат робіт. Дайте стіні будинку добре просохнути після ґрунтування.

3. Фарбування фасаду

Нанесіть фарбу Alpina Перевірена роками фасадна, розбавлену водою (максимум 10%) за допомогою щітки або валика.

Порада від експертів! Розбавлення фарби водою (не більше 10%) зменшує в'язкість фарби і полегшує роботу, матеріал при цьому краще проникає в стіну будинку і забезпечує хорошу адгезію фінішного покриття зі стіною. Зауважте, що надмірне розбавлення, навпаки, погіршує характеристики фарби, тому не варто зловживати цим!

Фарба Alpina Перевірена роками фасадна - це матова дисперсійна фарба, що вражає, насамперед, своєю високою покривною здатністю і простотою в нанесенні. Крім того, фасадна фарба володіє однорідною структурою і є гарантом міцного та довготривалого захисту поверхонь, що піддаються великим навантаженням. Фарба має тривалий відкритий час роботи, а значить висохне не раніше, ніж майстер закінчить роботу. Нехай перший шар фарби добре висохне, потім пофарбуйте фасад вдруге вже нерозбавленою фасадною фарбою.

При правильному догляді та піклуванні ваш фасад збереже свою яскравість та білизну на довгий час, не залежно від погодних умов та місця розташування будинку.

Поділитись