Мозаїчна штукатурка – декоративне оздоблення фасаду

Довговічний фасад з натурального каменю

Природний колір натурального каменю є одним з трендових сьогодні не тільки для інтер’єрного оздоблення, а й для оформлення будівель зовні. Чудовим рішенням для декоративного оздоблення вашого фасаду, а також цікавою альтернативою для штукатурок «короїд» або «баранець» можна сміливо назвати покриття мозаїчною штукатуркою. Під сонячними променями дрібні часточки натурального каміння різного кольору та відтінку мають заворожуючий відблиск, що робить фасад будинку незвичним, а саму техніку покриття однією з найпопулярніших сьогодні. Найкращий варіант - застосовувати мозаїчну штукатурку для оздоблення цоколів або архітектурних елементів на фасаді будинку, підібравши дизайн, що буде гармонійно поєднуватись з кольором штукатурки на стінах будівлі.

На перший погляд дуже тендітна та крихка суміш, а насправді надійний декоративний захист для фасаду, мозаїчна штукатурка ударостійка та витривала до погодних умов та атмосферних впливів. Оскільки вона складається з гранул натурального каменю, фасад не змінює обраний вами колір, а дизайн з часом та не вигорає на сонці. Також у якості основи для в’яжучого було взято чистий акрилат, що забезпечує надійність та стійкість мозаїчного покриття на довгий час.

Рекомендація від експертів! Для великих площ радимо використовувати матеріал з однієї партії. Через те, що продукт складається з гранул натурального каменю, можуть бути незначні розбіжності у колірних відтінках у продуктах з різних партій.

Кожен може стати дизайнером свого фасаду, адже ви можете не просто обрати один з 10 вже готових дизайнів мозаїки Alpina EXPERT, а й створити свій неповторний та унікальний відтінок на замовлення, змішуючи гранули різних відтінків між собою у певних пропорціях. Alpina EXPERT Мозаїчна штукатурка— готове і дуже просте рішення прекрасних фасадів, легко наноситься та структурується на поверхні.

1. Підготовка поверхні.
Поверхня повинна бути чистою, рівною, сухою, здатною витримувати навантаження. Забруднення та речовини, що знижують адгезію, необхідно видалити, вибоїна та нерівності на поверхні потрібно заштукатурити.

2. Ґрунтування поверхні.
Перед нанесенням штукатурки рекомендуємо нанести за допомогою щітки на поверхню ґрунтовку Alpina EXPERT Ґрунтовка під штукатурку, затоновану у колір, що близький до кольору дизайну мозаїчноїштукатурки. Це спеціальна ґрунтувальна фарба, що наноситься під декоративні покриття та дуже важлива для досягнення оптимального завершеного результату та якісного фінішного покриття, адже вона зміцнює основу і вирівнює здатність поверхні до поглинання. Дайте стіні будинку добре просохнути після ґрунтування.

3. Фінішне покриття.
Перед нанесенням Alpina EXPERT Мозаїчна штукатурка потрібно ретельно перемішати матеріал. Штукатурний розчин наноситься на поверхню за допомогою шпателя з нержавіючої сталі. Товщина нанесення штукатурного розчину повинна відповідати розміру зерна штукатурки. Зайвий розчин треба відразу видалити, тримаючи шпатель під кутом.

Рекомендація від експертів! Для нанесення використовуйте шпатель з нержавіючої сталі та періодично очищуйте його під час роботи. Також не рекомендується розбавляти штукатурну суміш водою.

Поділитись   

Відповідні продукти: