Гарний фасад - візитна картка вашого будинку

Поради щодо відновлення брудних фасадів

Фасад нашого будинку – це візитівка кожного господаря, адже це перше, на що звертають увагу перехожі на вулиці чи гості. На жаль, бруд на стіні будинку часто виникає не тільки на вулицях поблизу шосе або промислових зон, але також на територіях з густими деревами. Щоб захистити фасад будинку від забруднень, а отже і від появи плісняви та грибків, радимо використовувати високоякісну, стійку до бруду та атмосферних впливів фасадну фарбу на основі силіконової смоли, наприклад, Alpina Силіконова для ексклюзивних фасадів. Завдяки своїй рецептурі, вона ідеально підходить для надзвичайно стійких до погодних явищ покриттів.

Щоб ваш фасад завжди залишався свіжим та чистим, кілька етапів від наших експертів:

1. Очищення брудного фасаду

Перед ґрунтуванням та фарбуванням потрібно очистити фасад та ретельно видалити бруд, плісняву та грибки з поверхні за допомогою щітки або губки та спеціальних очищувальних засобів. Якщо забруднення займають занадто велику площу та не піддаються звичайному ручному очищенню, потрібно застосовувати спеціальний метод - водою або повітрям під великим тиском. Після очищення нехай фасад добре висохне, щоб наступний шар ґрунтувального матеріалу міг проникнути глибше і ефективно запобігти новій появі плісняви та грибків.

2. Ґрунтування фасаду

Нанесіть на фасад будинку матеріал Alpina Ґрунтовка за допомогою щітки, ретельно ґрунтуючи всю поверхню. Ґрунтовка створює дуже гарну основу для роботи з будь-якими фасадними і інтер’єрними фарбами Alpina. Ця ґрунтовка глибокого проникнення допомагає уникнути появи смуг і плям при фарбуванні різних основ і забезпечує тим самим бездоганний результат робіт. Дайте стіні будинку добре просохнути після ґрунтування.

3. Фарбування фасаду

Нанесіть фасадну фарбу Alpina Силіконова для ексклюзивних фасадів, розбавлену водою (максимум 10%) за допомогою щітки або валика.

Порада від експертів! Розбавлення фарби водою (не більше 10%) зменшує в'язкість фарби і полегшує роботу, матеріал при цьому краще проникає в стіну будинку і забезпечує хорошу адгезію фінішного покриття зі стіною. Зауважте, що надмірне розбавлення, навпаки, погіршує характеристики фарби, тому не варто зловживати цим!

Продукт має високий клас паропроникності, що дозволить підтримувати правильний мікроклімат. Пофарбована поверхня не затримує бруд, завдяки чому ваш фасад надовго залишиться чистим і яскравим. Фарба має тривалий відкритий час роботи, а значить висохне не раніше, ніж майстер закінчить роботу. Нехай перший шар фарби добре висохне, потім пофарбуйте фасад вдруге вже нерозбавленою фасадною фарбою.

При правильному догляді та піклуванні ваш фасад збереже свою яскравість та білизну на довгий час, не залежно від погодних умов та місця розташування будинку.

Поділитись