Поради щодо фарбування фасадів з тріщинами

Як видалити тріщини з фасадів будинків

Дрібні тріщини, так звані усадки або волосяні тріщини (шириною не більше 2 мм), часто можуть виникати на фасаді будинку у фінішному пофарбованому покритті та у верхньому шарі штукатурки через порушення технології нанесення фарби чи штукатурки, через погано підготовлену поверхню або неправильно підібраний оздоблювальний матеріал. Тріщини шириною менше 2 мм, як правило, не вважаються дефектами самої будівлі. Але, загалом, будь-які пошкодження на стіні будинку якомога швидше потрібно прибрати, оскільки в самих тріщинах і під поверхнею штукатурки може накопичуватись волога, а це може призвести до промокання фасаду і відшаровування штукатурки від стіни на великій площі.

1. Очищення потрісканого фасаду

Перед ґрунтуванням та фарбуванням очистіть фасад методом очищення високим тиском та ретельно видаліть усі забруднення та штукатурку, що погано тримається на поверхні. Після очищення стіна будинку повинна добре просохнути, щоб наступний шар ґрунтовки міг краще проникнути у поверхню фасаду.

2. Ґрунтування фасаду

Поґрунтуйте фасад будинку за допомогою Alpina Ґрунтовка. Якісна ґрунтовка зміцнює поверхню та забезпечує рівномірне вбирання фарби на наступному етапі. Таким чином фасадна фарба рівномірно сохне, надійно прилягає і витрата матеріалу відповідно зменшується. Дайте стіні будинку добре просохнути після ґрунтування.

3. Фарбування фасаду

Для тріщин (максимум 2 мм шириною) поверхню стіни спочатку слід пофарбувати спеціальним матеріалом для санації тріщин.

Увага! Якщо тріщини на фасаді ширші за 4 мм, перед початком роботи їх повинен оглянути фахівець!

Фарбуйте фасад розбавленою водою (максимум до 10%) фасадною фарбою Alpina Довговічна фасадна за допомогою щітки, валика або фарбопульта. Цю матову і брудовідштовхувальну дисперсійну фарбу можна легко використовувати майже на всіх основах. Разом з цим при фарбуванні будуть вирівняні невеликі нерівності штукатурки. Крім того, фарба Alpina Довговічна фасадна водовідштовхувальна і запобігає тим самим проникненню вологи в стіни, будь то штукатурка, цегла або бетон. Ви можете оформити ваш будинок на будь-який смак, не відмовляючись при цьому від яскравих кольорів. Alpina Довговічна фасадна допоможе вам у цьому, надавши велику різноманітність відтінків та чудову стійкість кольорів на тривалий час. Дайте фарбі добре висохнути і пофарбуйте фасад вдруге вже нерозбавленим матеріалом.

Поділитись