Як пофарбувати фасади, пошкоджені плющем

Рекомендації для уникнення пошкоджень та відновлення зовнішнього вигляду

Рослини та плющ на фасаді будинку вважається універсальним дизайнерським прийомом, адже прикрашає будинок та надає йому казкової загадковості. Окрім того, що густа зелень плюща або хмелю може приховати всі недоліки поверхні, вона зберігає чудовий вигляд протягом всього літа, а восени набуває золотаво-червоного сяючого кольору.

Але слід не забувати і про те, що сильне заростання в’юнкими рослинами, такими як плющ, хміль або дикий виноград на стінах будинку, може призвести до пошкоджень і тріщин на фасаді, через які з часом може проникнути вода або волога. Повне видалення рослин іноді можливо лише механічним шляхом, що також створює додаткове навантаження на фасад будівлі.

Ми розкажемо вам про кілька кроків, що допоможуть вам уникнути пошкоджень на поверхні та відновити зовнішній вигляд вашого фасаду на довгий час.

1. Очищення фасаду
Максимально ретельно видаліть усі залишки рослин та плюща з поверхні фасаду та очистіть поверхню спеціальною щіткою або методом очищення водою під високим тиском, щоб видалити бруд, залишки рослин та насінин. Після очищення стіна будинку повинна добре просохнути, щоб шар ґрунтовки міг краще проникнути у поверхню фасаду.

2. Ґрунтування фасаду
Поґрунтуйте фасад будинку за допомогою Alpina EXPERT Концентрат ґрунтовки, розведений з водою у пропорції 1:4 (для сильно поглинаючої основи можна розвести у пропорції 1:9). Це ідеальний продукт для того, щоб фарба трималася на поверхні як можна довше, а також для запобігання відлущування і деформацій, він зміцнює основу і вирівнює здатність поверхні до поглинання. Дайте стіні будинку добре просохнути після ґрунтування.

3. Фарбування фасаду Використовуйте фасадну фарбу Alpina EXPERT Fassadenweiß у бажаному кольорі, який можна отримати за допомогою машинного тонування, або фарбу Alpina EXPERT Fassadenfarbe у білому кольорі чи затонованою вручну. Ці дисперсійні матові фарби, які легко наносяться , та стійкі до атмосферних впливів, . Вони призначені для довговічного захисту оштукатурених, цегляних, бетонних фасадів та мають низьку витрату.

Поділитись