Як зменшити витрати на фарбування стін. Секрети економного ремонту.

Зазвичай, у звичайної пересічної людини слово «ремонт» викликає масу суперечливих емоцій, адже це процес непростий, тягне за собою непередбачувані фінансові витрати та труднощі в незнайомих процесах.

1. Ремонт власними руками або Do It Yourself (DIY).

В сьогоднішніх умовах, інтернет дає нам безцінну можливість щодня навчитись будь-чому: величезна кількість навчальних відео, статей та інструкцій з нанесення, безліч спеціальних форумів від дизайнерів та майстрів. Все це полегшить вам процес ремонту і принесе задоволення, адже те, що зроблене власними руками, завжди ціниться дорожче та ближче до душі. Також, не кожен дизайнер чи майстер зможе втілити найменші нюанси вашого характеру, вашого смаку у вашому інтер’єрі. Тому не слід боятись, а час діяти!

2. Планування та розрахунки заздалегідь.

Сім раз відміряйте, сім раз розрахуйте, і тільки потім йдіть до магазину. Починати треба завжди з правильних розрахунків: периметр та площа стін, бажані ефекти та дизайни, можливі техніки та кольори, кількість необхідного матеріалу та інструменти (валики, щітки, малярна стрічка, плівка для накриття меблів, розчинник, ванночки для фарби і т.д.). Розрахувати матеріал ви можете або у нас на сайті в спеціальному калькуляторі, або читаючи уважно етикетку, де вказано, на яку площу вистачає тієї чи іншої фарби.

3. Акційні пропозиції.

Уважно слідкуйте за періодичними акційними програмами та знижками на будівельні матеріали. Вони дадуть вам чудову можливість економно закупити все необхідне для ремонту, адже виробники проводять багато цікавих акційних програм, де можна придбати матеріали зі знижкою, придбати дві одиниці фарби за ціною однієї, отримати в подарунок інструмент або робочий одяг для ремонтних робіт.

4. Підбір правильних інструментів та матеріалів.

В нашому випадку, економити на фарбі та на інструментах – не вихід! Дешева фарба може зіпсувати результат, ваша мрія залишиться невтіленою, а ваш настрій зіпсованим, що ви не захочете більше робити нічого власноруч. В ремонті найважливіший етап – правильний підбір фарби та інструментів, навіть якщо вони будуть не найдешевшими. Повірте, результат вас точно порадує, якщо всі складові були якісні і відповідні до вимог поверхні. Якісна фарба – це не просто ціна, як вважає більшість, а ідеальна покривна здатність, тобто фарба перекриє попередній шар з першого нанесення, навіть якщо він був чорного кольору. Якісна фарба легко наноситься, довго тримається, має оптимальний час висихання і низьку витрату. Є фарби, що навіть можуть запобігати появі грибка та плісняви, чудово миються та стійкі до сильних навантажень. В формулі ідеального результату має бути все ідеальним, тому і валики чи щітки також мають не аби яке значення, тому не економте на цьому.

Поділитись