Інтер'єр у стилі Лофт

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Інтер'єр у стилі Лофт

Один з найбільш зручних, сучасних стилів - це лофт, що дозволяє видалити з оформлюваного приміщення всі зайві деталі, таким чином, додаючи йому простору й свіжості. Стиль зародився у США, коли у 20-х роках минулого століття під житло почали перероблювати будівлі колишніх фабрик та заводів. Стелі в таких приміщеннях були високими, комунікації сховати було складно, тому вони залишалися назовні. Зсередини оздоблення на стінах та стелі майже не було. Цей брутальний формат так припав всім до душі, що сьогодні дизайнери штучно надають недобудованого, недбалого вигляду поверхням у сучасних комфортабельних квартирах.

Основою лофту є комплект різних архітектурних рішень. Наприклад, милозвучне поєднання старого (цегляні труби, стіни, сходи, відкрита вентиляційна система, заводські предмети побуту) та новомодного (нові сучасні меблі, техніка) в єдиному інтер'єрі. Меблі, незважаючи на свою новизну та розкішну ціну, повинні бути зручними і виглядати якомога простіше. Обов'язкова присутність великих вікон, бажано, від стелі до підлоги. Дощата підлога, трохи облуплена штукатурка, цегляні виступи – деякі назвуть це недоліками. А насправді недбалість - одна з принад стилю.

Лофт потребує простору: стіни всередині великого приміщення можуть бути відсутніми. Зонування забезпечується наскрізними стелажами, скляними перегородками та ширмами. Щоб зберегти максимум природного освітлення, текстиль на вікнах не використовується. Висока стеля, як необхідний елемент лофту, дозволяє підняти спальню або робочу зону на другий поверх, тому в таких помешканнях не є рідкістю сходи.

Кому підійде лофт?

Господар помешкання у індустріальному стилі волелюбний і бажає виділитися з натовпу. Часто це молодий чоловік, якого тягне до всього незвичайного і нового. Він полюбляє мінімалізм та практичність. Даний стиль підійде тим, хто не любить витрачатися по-крупному. Лофт обирають люди з творчою роботою, тут просто створити як майстерню, так і художній зал з готовими роботами, втіливши в реальність навіть найнеймовірніші бажання.

Кольори стилю лофт

Для нього відмінно підійдуть білі або коричневі тони, а також відтінки сірого і кремового. Темні або насичені кольори будуть вбирати світло, якого так потребує лофт, тому їх використовувати не рекомендується.

Декоративні техніки стилю лофт

Для інтер'єру в стилі лофт характерне використання таких декоративних технік, як мармур, травертин, гротто, полірований марморин, бетон, цегла. Рекомендовано використовувати дані техніки у всій кімнаті. Додати артистичного гламуру допоможуть поверхні в техніці "Дюни", "Велюр", "Зоряний пил", "Іржа".

Брутальний декор та аксесуари допоможуть підкреслити унікальність та оригінальність інтер’єру. Рекламні плакати, графіті, фотографії, картини, вивіски, декоративні подушки, скульптури, оригінальні статуетки та вази – ці елементи дизайну зроблять простір максимально повноцінним і живим.

Поділитись   

Відповідні продукти: