Інтер'єр у стилі Лофт

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Інтер'єр у стилі Лофт

Один з найбільш зручних, сучасних стилів - це лофт, що дозволяє видалити з оформлюваного приміщення всі зайві деталі, таким чином, додаючи йому просторості і свіжості. Його основою є комплект різних архітектурних рішень. Наприклад, милозвучне поєднання старого (цегляні труби, стіни, сходи, відкрита вентиляційна система, заводські предмети побуту) та новомодного (новісучасні меблі, техніка) в єдиному інтер'єрі. Меблі, незважаючи на свою новизну, розкішну ціну повинні бути зручними і виглядати якомога простіше. Обов'язкова присутність великих вікон, бажано від стелі до підлоги. Дощата підлога, трохи облуплена штукатурка, цегляні виступи, підлогу – це недолік, скажуть деякі. А насправді недбалість - це одна з принад стилю лофт. Слід оформляти «квадратні метри» в такому стилі, якщо господар:

  • Волелюбний і бажає виділитися з натовпу. Напевно, молодий чоловік, якого тягне до всього незвичайного і нового. Саме це прагнення допомагає зробити все в кращому вигляді.
  • Стиснений в коштах або просто економний. Даний стиль підійде всім тим людям, які не люблять витрачатися по-крупному.
  • Має творчу роботу, і сам по собі людина мистецтва. Тут дуже просто створити як майстерню, так і художній зал з готовими роботами, втіливши в реальність навіть найнеймовірніші бажання.

Попри те, що стиль інтер'єру лофт потребує великого простору, подібне реально здійснити навіть в дуже маленькій міській квартирі. Для цього треба суворо дотримуватися всіх головних правил. В результаті навіть звичайнісінька маленька однокімнатна квартира набуває багатий і просторий зовнішній вигляд.

Кольори стилю лофт

Для лофт відмінно підійдуть білі або коричневі тони, а відтінки сірого і кремового. Повністю виключаються теплі тони.

Декоративні техніки стилю лофт

Для інтер'єру в стилі лофт характерне використання таких декоративних технік, як мармур, травертин, гротто, полірований марморін, бетон, цегла. Рекомендовано використовувати дані техніки у всій кімнаті.

Поділитись    

Відповідні продукти: