Інтер'єр у стилі Класика

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Інтер'єр у стилі Класика

Класичний стиль завжди асоціювався у людей з традиційністю, святом і затишком. Не дарма його називають золотою серединою в дизайні. Цей стиль створює не тільки атмосферу гармонії і надійності в приміщенні, але також є ознакою благополуччя і чудового смаку. Класичний інтер'єр не старіє і не набридає. Для класичного стилю характерні симетрія, гармонія і якісні дорогі матеріали у всіх деталях, починаючи оздоблювальними матеріалами і закінчуючи аксесуарами. Для обробки часто використовують розпис, декоративну штукатурку, тканину, а обраний матеріал може мати легкий витончений візерунок. Меблі для такого стиля масивні, але при цьому витончені. Добре вписуються в такий інтер'єр люстри з позолоченими свічками, бра, торшери з кришталевими підвісками, світильники, оформлені в квіткових мотивах і т.п. Невід'ємною частиною інтер'єрів класичного стилю є картини із зображенням портретів, натюрморту і пейзажів, вставлені в ажурні мереживні рамки, а також аксесуари з бронзи і мармуру.

Кольори класичного стилю

Для класики важливе відчуття багатства, урочистості, граціозності. Домогтися цього можна за допомогою пастельних відтінків. Також підійдуть всі теплі нейтральні тони, такі як пісочний, бежевий, оливковий, коричневий, а також поєднання цих кольорів. Часто пастельні тони поєднують з позолотою, яка створює додаткове відчуття розкоші.

Декоративні техніки класичного стилю

Для інтер'єру в стилі класика характерно використання таких декоративних технік, як антика, мармур, лінії, велюр. Всі ці техніки можна використовувати як у всій кімнаті, так і зробити як акцент на одній стіні або частини стіни.

Поділитись   

Відповідні продукти: