Інтер'єр у стилі Кантрі

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Інтер'єр у стилі Кантрі

Найбільш природний, навіть сільський стиль. Йому, напевно, вже більше 100 років, з тих пір він істотно змінився. Час впливає на все, і з цим нічого не поробиш. Зараз стиль кантрі - це природність, простота і багатофункціональність, без будь-яких надмірностей. Існує кілька різновидів цього стилю:

  • французький;
  • італійський;
  • англійський;
  • американський.

Стиль кантрі найчастіше використовують для оформлення дач і заміських будиночків. Так, можна звичайні міські апартаменти перетворити в кантрі, але не всі приміщення будуть виглядати однаково вдало. Приміром, досить важко оформити ванну або дитячу кімнату в стилі кантрі. Необхідно запам'ятати, що цьому стилю інтер'єру абсолютно недоречні такі будівельні матеріали, як кераміка, пластик, лінолеум, скляні поверхні/предмети. Одним словом, повна відсутність того, що далеко від матінки природи. Меблі повинні мати просту форму і матеріал. На перший погляд може здатися, що шафи, столи і стільці з натурального дерева виглядають занадто нудно й сумно. Але наявність предметів ручної роботи, якість сировини і легке полірування дарують особливий шик внутрішньому світу будиночка в селі.

Кольори стилю кантрі

Колірна палітра складається з природних, сонячних відтінків, які дарують кімнаті атмосферу затишку і сімейного тепла. Стилю кантрі притаманні білі, деревно-темні, бежеві та блакитні тони. Також, можливе використання таких кольорів як світло-коричневий, персиковий і легких жовтих відтінків. Ніякої яскравості, різкості і отруйності, тільки лише ніжна пастель. Найчастіше в приміщенні, оформленому в такому стилі використовуються тільки 2-3 теплих основні кольори, наприклад, кремовий рожевий, дерев’яний і пісочний.

Декоративні техніки стилю кантрі

Інтер'єру в стилі кантрі притаманні такі декоративні техніки, як травертин, дерево різних відтінків, велюр, марморин, кракелюр, мармур та структурна антика. Перебуваючи в такому приміщенні, кожна людина здатна відчути себе як вдома, повністю розслабитися, відпочити і на якийсь час забути про всі нагальні проблеми.

Поділитись   

Відповідні продукти: