Різниця в якості фарб для стін

Властивості фарб, на які слід звертати увагу при виборі

У магазинах будівельних матеріалів представлена величезна кількість дисперсійних фарб. При виборі слід враховувати, що у високої якості - відповідна ціна. Однак якісні матеріали повністю виправдовують свою вартість. Це стосується, перш за все, фарб з певними властивостями, а також фарб, придатних для певних цілей використання. На етикетці продукту представлена вся необхідна інформація. Найбільш важливі відомості перераховані нижче.

1. Клас стійкості до вологого стирання

Клас стійкості до вологого стирання показує, наскільки фарба для стін стійка до зносу і піддається чищенню після висихання. Існує п'ять класів стійкості до вологого стирання.

Фарби 3-го класу стійкості до вологого стирання витримують всі повсякденні навантаження. Фарби 1-го і 2-го класів вважаються дуже стійкими до стирання, і вони чудово піддаються чищенню. Тому вони придатні для приміщень, що піддаються великим навантаженням, наприклад, кухонь, коридорів і ванних кімнат.

2. Ступінь блиску

Поряд з покривною здатністю і класом стійкості до вологого стирання важливим критерієм у прийнятті рішення про придбання фарби є ступінь її блиску. Найпоширеніші значення ступеня блиску - це «матова» і «глянцева» . При виборі слід керуватися власним смаком, а також бажаними властивостями щодо чистки поверхонь. Стіни, покриті матовою фарбою, чистяться гірше, ніж стіни, вкриті глянцевою фарбою.

3. Робота з матеріалами

Поряд з уже названими технічними критеріями велике значення має простота роботи з матеріалом. Деякі фарби , що демонструють в лабораторних випробуваннях хорошу покриваність , але при нанесенні виявляються занадто в'язкими , і їх не вистачає на покриття заявлених площ . Всі фарби Alpina відрізняються особливою простотою і надійністю нанесення. Особливо покриваність фарби забезпечують рівномірний малюнок пофарбованої поверхні і високу покриваність при малій витраті матеріалу. Тим самим вони гарантують бездоганний результат фарбування.

4. Ступінь білизни

Вам хотілося б пофарбувати стелю і стіни в білий колір? Але ступінь білизни матеріалу може бути різною. Для високоякісних продуктів використовуються дорогі білі пігменти, в більш демократичних за цінами фарбах - білі пігменти більш дешеві, і такі фарби містять більше наповнювачів. Це відбивається, крім іншого, і на ступені білизни: менш дорогі матеріали часто демонструють меншу чистоту і яскравість білого тону.

5. Якість завдяки досвіду

Поділитись   

Лише поєднання всіх важливих критеріїв якості робить фарбу для стін дійсно хорошою. Значну роль відіграють у цьому вивірена рецептура, а також багаторічний досвід розробника і виробника фарби. 100-річний досвід компанії Alpina в сфері лакофарбових матеріалів забезпечить Вам впевненість у кінцевому результаті.