Майстер-клас: як пофарбувати дерев’яний ящик для іграшок

У дитячих кімнатах майже завжди панує хаос. І це не дивно за наявності такої кількості іграшок, книг, засобів для малювання та всіляких дрібниць, що назбируються і заповнюють простір доволі швидко.

Діти вважають за краще завжди тримати свої іграшки на видноті і мають дещо інше розуміння порядку. Щоб трохи організувати простір та заохотити до процесу дітей, ми і зважились зробити цей ящик для іграшок. Але не просто дерев’яний, бо це дуже нудно, а вирішили його розмалювали. Подумали, і одразу ж взялись застосовувати кольорознавство.

Фарбуємо разом із дитиною: веселі експерименти з кольором

«А знаєте, якщо ми зараз помалюємо фарбою по фарбі, то там буде новий колір!» – постійно наголошують діти, коли ми, озброївшись коробкою фарб, малюємо з ними. Нумо підвищимо рівень нашого експерименту на дещо складніший: «Дивись, у нас тут синє і червоне відерця з фарбою. Якщо ми зараз змішаємо обидві ці фарби, що в нас тоді вийде?» У відповідь одразу ж лунає: «Буде новий колір, в садочку ми робимо так само!» – і все навкруги заливається веселим сміхом.

Отже, завдяки практичним експериментам із кольорами ми отримали ідеальний ліловий відтінок, і змогли почати роботу. Ніжно-ліловий колір ми вибрали, орієнтуючись не тільки на наші особисті побажання, а й на поради спеціалістів із кольорознавства. Саме ліловий та яскраво-жовтий кольори разом із основним зеленим рекомендовано використовувати у якості акцентів для оформлення зони пізнавальних ігор дошкільнят. Виявляється, що грамотно підібране поєднання кольорів може змінювати настрій дитини, пробуджувати природну цікавість та створювати атмосферу натхнення.

Оскільки малюки у чотири-п’ять років ще не вміють користуватись ані фарбами, ані канцелярським ножом, то вони можуть просто розмальовувати свій картонний будиночок, тоді як дорослі зможуть обклеїти і пофарбувати ящик.

Як зробити дерев’яний ящик для іграшок

Для роботи ми вибрали білу емаль на водній основі Alpina Aqua Weisslack, кольорову водорозчинну емаль Alpina Aqua Buntlack для внутрішніх робіт вогняно-червоного та небесно-блакитного кольорів. Ці фарби для дитячої кімнати майже не мають запаху, їх легко наносити, і вони дуже швидко висихають. Для того щоб пофарбувати дерев’яний ящик не знадобиться ґрунтовка, достатньо нанести екологічну водорозчинну фарбу Alpina в один або два шари, витримавши технологічну перерву в кілька годин. Це ідеальне рішення для простого оновлення предметів інтер’єру всього за один день.

Що нам потрібно:

  • Дерев’яний ящик (до свого ми прикрутили маленькі колеса).
  • Пензлик для фарби Alpina.
  • Малярна стрічка.
  • Канцелярський ніж.
  • Плівка (для підстилання).

А робиться це так:

Крок 1. Ящик для іграшок обклейте малярною стрічкою.

Крок 2. Розмішайте фарби. Ми брали як основу білу фарбу Alpina Aqua Weisslack і потроху доливали до неї то червоного, то синього кольору, аж до отримання ідеального лілового відтінку.

Рекомендація від експертів! Використовуйте фарбу однакового ступеня блиску і добре розмішуйте!

Крок 3. Пофарбуйте ящик, зніміть клейку стрічку і залиште сохнути на ніч!

Готово! Простіше навряд чи може бути, правда ж? Тепер прибирання іграшок приносить задоволення дітям, адже їм нарешті дозволено просто кидати іграшки до ящика!

Бажаємо вам успіхів у цікавих експериментах із прикладного кольорознавства!

Поділитись   

Відповідні продукти: