Як захистити поверхні при виконанні внутрішніх фарбувальних робіт?

Матеріали для захисту поверхонь від забруднення фарбою

Підготовка до фарбування

Ретельнеа підготовка кімнати до фарбування захистить навколишні предмети від забруднень і заощадить витрати на прибирання після закінчення робіт. Тут ви знайдете інформацію про те, як слід вкривати предмети при роботі в різних зонах усередині приміщень, а також перелік стандартних матеріалів для підготовки до фарбування.

Компоненти фарб та їх функції

Клейка стрічка

Клейка стрічка чудово підходить для всіх прилеглих поверхонь і конструктивних елементів, які фарбувати не потрібно. Це, наприклад, стелі і стіни, на які не повинна потрапляти фарба, а також плінтуса, панелі і т.п. Використовуйте тільки високоякісну клейку стрічку, вона добре клеїться , міцно і довго тримається на стіні. До того ж, якісна клейка стрічка краще пристосовується до структури основи, і тому за неї затікає менше фарби , а краї залишаються чистими.

Слід завжди стежити за тим, щоб клейка стрічка знімалась безпосередньо після закінчення ремонтних робіт, адже навіть високоякісна стрічка вже через кілька тижнів може залишити на проклеєній поверхні сліди клею, а при прямому впливі сонячних променів це відбувається буквально за кілька днів.

Захисий папір підходить для укривання великих площ, він ідеальний для підлоги і предметів інтер'єру. Захисний папір швидко розгортається, і тому працювати з ним зручно. Папір захищає  підлогу від бризок фарби та інших забруднень. /p>

Захисний флізелін - альтернатива паперу, він також швидко розгортається. Він є гігроскопічним і з вивороту має вологонепроникну поліетиленову плівку, тому вбирає і утримує вологу. Так чутливі покриття для підлоги, наприклад паркет, будуть надійно захищені від вологи. Додаткова перевага цих матеріалів полягає в їх придатності для повторного використання. Захисний флізелін дуже зносостійкий, його можна використовувати багато разів.

Захисна плівка

Захисна плівка може бути різного розміру і товщини. Вона ідеально підходить для захисту вікон, дверей та меблів. Більш щільну плівку можна використовувати і для укривання підлогових покриттів. Після використання неушкоджену плівку просто складають, щоб працювати з нею пізніше.

Поділитись