Етапи створення ефекту «Бетон» на стіні

Створюємо стильний дизайн з нордичними нотками

Бетон підкреслює: завдяки матеріалу Alpina Naturstein Effekt ви робите в приміщенні сильну заявку на міський, пуристичний шик.

Поверхні з ефектом бетону вже деякий час утверджуються в дизайні інтер’єру і підходять для індивідуалістів. Він вражає своєю стриманістю, такою ж чіткою та чистою, як нордичний дизайн. Дизайни в стилі міського модернізму майже стали класикою, для яких сірий колір - незамінний компонент. Натуральні, теплі матеріали, такі як шкіри або бавовна, пом’якшують оптично прохолодні стіни і створюють захоплюючий контраст.

Декоративна шпаклівка Alpina Naturstein Effekt створить ефект натурального бетону, а завдяки оновленій рецептурі він чудово структурується та наноситься, а також легко піддається очищенню. Створюйте ефект «Бетон» самостійно у кілька простих етапів:

Етап 1. Підготовка поверхні. Перед початком роботи перевірте, щоб основа була чистою, сухою, рівною, та мала гарну здатність витримувати навантаження.

Етап 2. Ґрунтування поверхні. Матеріал Alpina Ґрунтовка, а потім Alpina Ґрунтовка під штукатурку нанести рівномірно на поверхню щіткою, валиком або фарбопультом. Alpina Ґрунтовка – матеріал глибокого проникнення, зміцнює поверхню та допомагає уникнути появи смуг і плям при роботі на різних основах і забезпечує тим самим бездоганний результат роботи.

Етап 3. Проміжний шар. Матеріал Alpina Naturstein Effekt Mittel потрібно ретельно перемішати до утворення однорідної маси та рівномірним шаром нанести на поверхню за допомогою кельми. Після висихання першого шару матеріалу за бажанням можна створити на поверхні малюнок у вигляді бетонних блоків за допомогою малярної стрічки.

Етап 4. Фінішне покриття. Нанесіть фінішний шар покриття матеріалом Alpina Naturstein Effekt Mittel за допомогою кельми і щітки, створюючи бажаний малюнок, відтворюючи структуру та поверхню бетону, пори на поверхні і т.д.. Через 5-10 хвилин потрібно пройтись по всій поверхні венеціанською кельмою, ущільнюючи матеріал на поверхні.

Рекомендація від експертів!
*В залежності від ступеня ущільнення матеріалу на поверхні на фінішному етапі, ви отримаєте бажаний ефект та блиск на поверхні: шовковисто-матовий або глянцевий.
**Покривши стіну з ефектом «Бетон» спеціальним воском, поверхня буде здатна витримати навантаження води та вологи (наприклад, ванна кімната)

Поділитись   

Відповідні продукти: