Створення металевого ефекту на стіні

Інструкція з нанесення декоративного матеріалу з металевим ефектом

1. Підготовка поверхні.

Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, мати здатність до навантажень. Рекомендуємо зашпаклювати усі нерівності на поверхні.

Шовковисто-матову інтер’єрну фарбу Alpina Довговічна інтер’єрна затонувати в колір фінішного покриття та ретельно перемішати перед нанесенням. Нанести матеріал на поверхню за допомогою валика. Залишити на 12 годин до повного висихання.

2. Ґрунтування та фарбування поверхні.

Декоративний матеріал із стріблясто-металевим ефектом, для внутрішніх робіт. Завдяки додаванню скляних кульок, що відображають світло, на поверхні стін утворюється багата гра відтінків, яка змінює сприйняття кольору та притягує погляд. Можливість тонування матеріалу дає змогу створювати на поверхні стін імітацію благородних металів. Покриття з металевим блиском підходить як для витончених, стриманих стилів у інтер’єрі, так і для ексклюзивних з кольоровими акцентами.

3. Фінішне покриття.

Матеріал Alpina STURM-OPTIK перемішати та нанести за допомогою щітки легкими рухами на поверхню, створюючи потрібну структуру. Залишити поверхню на 12 годин до повного висихання.

Поділитись   

Відповідні продукти: