Ефект "Корозія" у інтер’єрі – стиль для найсміливіших

Cпеціальне декоративне покриття з металевим блиском для внутрішнього оздоблення стін

Не так давно ще були часи, коли ми з усіх сил намагались уникнути іржі, а корозія металу вважалась напастю, від якої зовсім нелегко було позбавитись. Сьогодні, щоб створити найсучасніший стиль інтер’єру, потрібно лише відтворити на стіні ефект корозії. Така унікальна та незвична дизайнерська техніка підійде далеко не всім, а тільки найсміливішим, або ж прихильникам надсучасних стилів лофт та хай-тек, з їх металевими деталями та аксесуарами, цегляними та бетонними стінами, водопровідними трубами в якості декоративних елементів.

Стиль «Лофт» пропонує не так багато кольорових рішень та невелику колірну палітру. Кого не злякають досить цікаві поєднання коричневих, сірих, теракотових та чорних відтінків та місцями оббита штукатурка та своєрідні ти стримані меблі – саме вони зможуть у повній мірі оцінити ефект «Корозія».

Одним з простих та легких у роботі матеріалів, який допоможе створити відтворити цей ексклюзивний ефект покритих іржею стін, є Alpina STURM-OPTIK. Це спеціальне декоративне покриття з металевим блиском для внутрішнього оздоблення стін наповнене скляними кульками, які й створюють структуру на поверхні на будь-який смак, при цьому створюють загадковий блиск «хамелеон» на поверхні. Можливість тонування матеріалу дає можливість створювати на поверхні імітацію благородних металів. Покриття з металевим блиском підходить як для витончених, стриманих стилів у інтер'єрі, так і для ексклюзивних - з кольоровими акцентами.

У стилі «Лофт» не слід забувати також і про його переваги, адже його основними характеристиками є великі вікна від стелі до підлоги. Безумовною перевагою також є великий простір та багато світла у таких приміщеннях, які діляться на зони за допомогою ширм та перегородок.

З першого погляду це все нагадує завод або фабрику, але сміливо можемо запевнити, що ви відразу зможете відчути всю атмосферу молодості та свободи, бунтарства та простоти, уявно повернутись на околицю Нью-Йорка у 20-тих роках минулого століття.

Поділитись   

Відповідні продукти: