Створення ефекту «Зоряний пил» на стіні

Інструкція з нанесення декоративного матеріалу з ефектом «Зоряний пил»

Стилі інтер’єру Лофт або Хай-тек важко уявити без технік з ефектом піщаних дюн або іржі, що роблять незвичні акценти в приміщенні, додають загадкового мерехтіння та блиску, прохолоди металевих поверхонь. Та є не менш популярний, унікальний та навіть космічний ефект «Зоряний пил», яку можна створити за допомогою матеріалу Alpina STURM-OPTIK.

Декоративний матеріал із стріблясто-металевим ефектом, для внутрішніх робіт чудово доповнює лінійку декоративних матеріалів Alpina Effekt. Завдяки додаванню скляних кульок, що відображають світло, на поверхні стін утворюється багата гра відтінків, яка змінює сприйняття кольору та притягує погляд. Можливість тонування матеріалу дає змогу створювати на поверхні стін імітацію благородних металів. Покриття з металевим блиском підходить як для витончених та стриманих стилів у інтер'єрі, так і для ексклюзивних та індивідуальних стилів з кольоровими акцентами.

Продукт Alpina STURM-OPTIK:

  • створює мерехтливий ефект на поверхні
  • дозволяє відтворити безліч технік
  • не має запаху при нанесенні
  • легко очищається
  • Ми відкриваємо для вас кілька простих етапів, щоб створити свою «зірку»:

Етап 1. Підготовка поверхні.

Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, мати здатність до навантажень. Рекомендуємо зашпаклювати усі нерівності на поверхні.

Етап 2. Ґрунтування та фарбування поверхні.

Шовковисто-матову інтер’єрну фарбу Alpina Довговічна інтер’єрна затонуйте в колір фінішного покриття та ретельно перемішайте перед нанесенням. Нанесіть матеріал на поверхню за допомогою валика. Витрата бл.135 мл/м2. Залиште на 12 годин до повного висихання.

Етап 3. Фінішне покриття.

Матеріал Alpina STURM-OPTIK перемішайте та нанесіть за допомогою щітки легкими рухами на поверхню в напрямку від центру до країв, розподіляючи матеріал у вигляді променів, створюючи бажаний малюнок «зірки». Витрата бл. 100 мл/м2. Залиште поверхню на 12 годин до повного висихання.

Порада від експертів! Не потрібно наносити занадто багато матеріалу та зберігайте один напрямок руху щіткою, щоб отримати максимальний ефект на поверхні. Для полегшення роботи, можете на початку відмітити центр «зірки» та проклеїти тонкою малярною стрічкою «промені» від центру до країв.

Детальніше створення ефекту «Зоряний пил» можете подивитись на каналі YouTube.

Поділитись