Альпійський стиль у інтер’єрі

Міський стиль у кольорі та стилістиці - внесіть стиль улюбленого міста у власну домівку: альпійський шик м. Інсбрук

Торговцям міста Інсбрук нелегко було спостерігати, як потенційні клієнти прогулюються вздовж берега з іншого боку річки. У Середньовіччя річка була справжньою перешкодою для потрапляння у місто – саме тому побудували міст через ріку Інн, що дало тірольській столиці назву. Сьогодні це місто ще більш захоплююче і оточене вражаючою природною панорамою гір, куди ви можете піднятися за допомогою канатної дороги -  на висоту понад 2000 метрів від Хафелекара, вершини Північних Альп.

Сучасний стиль з альпійським шармом

Сьогодні традиції, історія та сучасність легко поєднуються в міському пейзажі Інсбрука, де вам залишається лише обернутись та насолодитись пізньою готикою у старому місті або футуристичною архітектурою на трампліні Бергізеля Заха Хадід. Австрійські дизайнери часто демонструють це злиття традицій та сучасності в своєму одязі, для чого навіть нові матеріали створюють за допомогою історичних технік обробки. Силует у квіткових тканинах нагадує традиційні костюми, лише трохи інтерпретовані по-сучасному.

У моді сміливі комбінації, але як історичний Моцартхаус та стрибки з трампліна поєднуються в стилі життя в Інсбруку? Це добре демонструє популярний в даний час Chalet Chic (Шале Шик).

Багато готелів у тірольському регіоні поклали початок тренду на сучасну альпійську стилістику кімнати, в яких залишилися сільські дерев'яні стіни.

Однак важкі та масивні дерев'яні меблі повинні були дати місце виразним, витонченим та простим формам у якості балансуючого партнера для дерева на стінах. Елегантні крісла та  дивани часто оббиті в сірій палітрі кольорів Альп - це тепла, характерна елегантність альпійського стилю, що доповнило оригінальне дерево на стелі або стінах.

Прохолодніші відтінки сірого, такі як Alpina ColorMix Tarmac 2 або Alpina ColorMix Bims 1, м'яко зігріває тепла деревина. Завдяки посиланням на історію, альпійський стиль виглядає доступним та зручним, незважаючи на прямі лінії. Це також забезпечується натуральними матеріалами, такими як необроблена деревина, шерсть та теплий оксамит. Міські князі Інсбрука любили бути помпезними, тому віддавали перевагу благородному, що й відобразилось в Chalet Chic у матеріалах, будь то блискучі жакардові тканини, холодне срібло або кришталь, що відображає крижаний сірий колір палітри. М'які відтінки сірого кольору, такі як Alpina ColorMix Tarmac 1 або Alpina ColorMix Roca 3 безперешкодно та гармонійно доповнюють кольори старої деревини.

Кольорова палітра: від світло-сірого до темно-сірого

Кольори для цього стилю рухаються в тонкому масштабі від світло-сірого до темно-сірого, жвавість створюється не кольоровими тонами, а різними поверхнями та джерелами світла, які оживляють фігури. Обраний ключовий відтінок сірого, який проходить по кімнаті, як сіра (замість червоної) нитка, зв’язує все в кінці і з’єднує з круглою загальною картиною.

Сучасний альпійський стиль інтер’єру відповідає атмосфері гірської хатини або шале: повітряний крижаний сірий Alpina ColorMix Granito 4, підкріплений потужним та насиченим Alpina ColorMix Roca 3. Стиль Chale Chic або Шале Шик також чудово підходить для тих, хто раніше мріяв дерев'яну стелю або старі дерев'яні панелі. Для справжнього та аутентичного вигляду просто відшліфуйте дерево, обробіть його спеціальним лаком, як наприклад Alpina Yachtlack, матеріалом для створення дуже міцних, водостійких покриттів по деревині. Потім поєднуйте все це зі стриманими формами, світло-сірими тонами та блискучими аксесуарами, які підкреслюють масивність дерева. Темний антрацит або чорний виступає посередником, витримуючи домінування деревини-партнера та створюючи м’який перехід до відтінків сірого в кімнаті, які нагадують круті схили Альп.

Поділитись