3 простих кроки для відновлення дерев’яних сходів

Поради для вдалого ремонту

Неважливо який стиль для дому ви обираєте, сходи стануть чудовим доповненням для будь-якого дизайну. Скло, дерево, метал дозволять втілити найсміливіші ваші мрії та додати приміщенню цікавої фактурності та динаміки. Наприклад, металеві сходи з кованими візерунками на перилах гармонійно виглядатимуть у стилях класика та бароко, а скляні перила будуть чудовим доповненням для стилів хай-тек та лофт. Скляні перила та сходи додадуть сучасності та повітря приміщенню та візуально розширять простір. Деревина дарує особливе тепло та затишок, але й потребує чи не найбільшого догляду.

Дерево – універсальний матеріал, який може використовуватись у будь-якому стилі дизайну інтер’єру: еко-стиль, арт-деко, кантрі, класичний стиль, модерн та багато інших. Дерево чудово поєднується з природніми кольорами стін – білим, бежевим, жовтим, відтінками коричневого, блакитного та зеленого. Повної природньої гармонії можна досягти завдяки поєднанню дерева з іншими екологічними матеріалами – натуральними тканинами, склом, камінням чи металом.

В зв’язку з тим, що сходи - частина інтер’єру, що найчастіше використовується, територія з високими експлуатаційними навантаженнями, вони потребують такого ж надійного покриття, як і підлога. Лак для дерев’яних підлог Alpina Fussbodenlack – надійне та вигідне рішення для створення гладкої поверхні з високою зносостійкістю. Алкідно-уретанова основа лаку відповідає за створення надзвичайно міцного, еластичного, ударостійкого та водонепроникного покриття, яке легко миється. Ось і найпростіші три кроки для отримання чудового результату:

  1. Повністю видаліть забруднення, пил, старі покриття та пошкоджену деревину відповідним інструментом.
  2. Міцні старі лакові покриття відшліфуйте. Перед застосуванням лак слід ретельно перемішати.
  3. Лак слід наносити валиком або щіткою при температурі навколишнього середовища не нижче +5°C в 2-3 шари з обов’язковим шліфуванням між шарами.

Сходи стануть чудовим яскравим акцентом у вашому домі, але окрім дизайну, слід не забувати і про функціональність та догляд. Саме тому правильно підібрані матеріали дозволять зберегти зовнішній вигляд та надійність конструкції сходів на довгий час.

Поділитись