У яких кольорах оформляти робоче місце в Home Office

Сьогодення диктує нам нові умови життя: відпочинку, роботи, спілкування, та вже не дивина ні для кого, що можна працювати в домашніх умовах.

З сучасними технологіями, наявністю доступу до інтернет мережі та особистого ноутбука, незалежно від професії, ми можемо продуктивно працювати, не виходячи з дому.

Найкраще, якщо для цього є зручне та комфортне місце, де можна зосередитись, налаштуватись та зануритись в робочі питання. Багато хто не має змоги виділити для цього окреме приміщення, тому можна розглянути варіант оформлення робочої зони в одній із кімнат.

Який колір краще обрати для оздоблення робочого місця?

Колірне рішення в першу чергу буде залежати від роду вашої діяльності та від вашого смаку. З допомогою кольору можна оформити куточок для важкої детальної та зосередженої роботи або ж для бурхливої та натхненної творчої діяльності. Всім відомо, що кольори впливають на психологію людини, настрій, сприйняття та працездатність.

Білі та бежеві відтінки – універсальні, як ви вже знаєте. Вони можуть існувати чудово як поодинці, так і в поєднанні з іншими кольорами, що будуть створювати акценти. Для маленьких приміщень, де замало денного світла – такі відтінки ідеальне рішення. Вони налаштовують на робочий настрій, тримають в тонусі, дарують відчуття безпеки та стабільності. Найкраще поєднувати білі чи бежеві стіни з меблями та елементами декору у коричневих, сірих або навіть зеленими.

Жовтий заряджає енергією, підбадьорює та стимулює нервову систему, тому важливо обирати спокійні відтінки жовтого, адже постійна збудженість швидко почне втомлювати. Жовті деталі у інтер’єрі допоможуть фокусуватись та концентруватись.

Блакитний та синій – стимулюють розумові процеси, заспокоюють нервову систему, сприяють створенню ділової та офіційної атмосфери, заспокоює в стресових ситуаціях. Відтінки цієї палітри підходять для оформлення кабінету людям, що потребують підвищеної уваги, точності та концентрації.

Сірий колір – символ мінімалізму та елегантності, акуратності, налаштовує на досягнення цілей, зосередженості на виконанні важких та складних завдань.

Помаранчевий – дуже життєрадісний колір, що стимулює уяву, тому підходить для людей, що зайняті творчими професіями та потребують натхнення. Найкраще в таких відтінках оздоблювати темні та північні кімнати, адже кімнати з великою кількістю світла та сонця будуть втомлювати.

Зелений асоціюється з лісовим затишком та свіжістю, сприяє концентрації та знижує сприйнятливість до шуму. Гармонійний, збалансований, креативний зелений підвищує працездатність, додає баланс в атмосферу.

Поділитись