Теракотовий: тепло та затишoк

Палітра відтінків, поєднання в інтер'єрі

Більш універсальний, ніж очікувалося: теракотовий на стіні не просто поза часом, але один з новими сучасних тенденцій у інтер’єрі.

Теракотовий - вічна класика з новим обличчям

Теракотовий повертається. Якщо ви відразу ж подумали про сільську плитку, не лякайтесь! Тренд набуває нового вигляду, стіни виглядають вишукано, від матового пудрового ефекту до ніжно сірого ефекту туману, що надають їм сучасного вигляду.

Минули дні червоно-коричневих відтінків, які панували в кімнатах і налаштовували їх на кантрі стиль. У своїх нових тонах, які стирають усі згадки про сільські рослинні горщики та з вдалими поєднаннями, такими як прості та чіткі форми та сірий камінь, теракота виглядає вишукано та сучасно.

Теплий, заспокійливий та чуттєвий - ось що відрізняє теракотовий від інших кольорів Будь темні або світлі, напівглянцеві або з пудровим напиленням - теракотові тони - це завжди кольори, які зігрівають. Вони випромінюють затишний спокій і здаються природними та звичними. Теплі теракотові тони дають приміщенню затишок, створюють атмосферу добробуту і зігрівають крізь похмурі, сірі дні. Завдяки своєму привабливому, теплому характеру, теракотовий поширює чуттєвий колорит, який надає кімнаті нотку чогось визначено екстравагантного. Особливо ввечері при теплому освітленні, теракотові тони створюють урочисту атмосферу.

Палітра відтінків теракотового для ваших стін

Колір Marrakesch 2 - це сучасна інтерпретація теракоти, якому притаманна легкість, тому найкраще не поєднувати його витончений характер з важкими деталями, а оточити його тонкими м’якими кольоровими відтінками.

 

Жіночності та витонченості теракотовому надають поєднання з нюдовими тонами, простими аксесуарами з рожевого золота або міді. Навіть ніжний пудровий рожевий утворює дивовижно гармонійні поєднання з теракотовим, в яких навіть сірі деталі інтер’єру будуть виглядати досить ефектно.

Нові пудрові теракотові тони - це благородні кольори, наповнені теплом, завдяки чому навіть відкриті підлоги виглядають по домашньому, не зменшуючи при цьому простір приміщення. Колірна палітра в відтінках сірого, матового металу або сіруватого дерева встановлює різкий акцент до стіни в теплих абрикосових відтінках і підкреслює сучасний характер кімнати.

Вдихніть тепло в холодні північні приміщення зі стінами земляного червоного кольору. Разом із чорно-білими контрастними акцентами, графічними візерунками та кутовими формами створюється захоплюючий, але завжди теплий, домашній вигляд.

Оливково-зелений, як наприклад, Minze 1 або сіро-блакитний у поєднанні з необробленою деревиною, підкреслюють природний характер теракотового та викликають картинки теплого та сонячного півдня.

Прохолодний небесно-блакитний, як Horizont 3, як противага теплому теракотовому, водні відтінки як Antigua 4 надають йому безтурботної легкості. Чіткі форми та легкі матеріали, такі як скло, ще більше підкреслюють такий ефект. Доповнюючий контраст від світло-зеленого кольору, як Aloe 2 для густого насиченого теракотового на зразок Granada 3 створить м'який підбадьорюючий ефект. Якщо вам подобається більш різкий контраст і ви віддаєте перевагу інтенсивним кольорам, виберіть комбінацію з яскраво-королівським синім.

Теракотові тони вважаються майже нейтральними. В своїх найбільш темних відтінках вони густі, в той же час не надто яскраві, не збуджують та не пригнічують. Вони чудово поєднуються з природними стилями з ефектом комфорту і задовольняють потребу безпеки та затишку.

Вміло поєднуйте теракотовий у інтер’єрі

Кольорові відтінки теракотового - від світлого до темного - можуть бути чудово поєднані один з одним та завжди виглядатимуть сучасно. Справжню чуттєву атмосферу створюють м'які теракотові тони, такі як сандаловий, який поширює спокійну атмосферу та пропонує вам відпочити. Якщо ви хочете створити затишний куточок для відпочинку з теракотовим як кольором для інтер’єру, найкращий спосіб посилити його теплий ефект - це поєднувати його з шоколадно-коричневим. Мармур, кашемір і шовк у вашому інтер’єрі підкреслюють благородний характер кольору.