Ефект «Мармур» або «Венеціанська штукатурка» у сучасному інтер’єрі: багатство та розкіш, перевірені часом

Використання декоративних матеріалів, що імітують ефект мармуру

Протягом століть мармур вважався найдорожчим на найбажанішим матеріалом для оздоблення інтер’єру. Ним прикрашали свої палаци та маєтки найбагатші та найвпливовіші люди світу, з нього виготовляли найдорожчий антиквар та скульптури, адже все це було підтвердженням особливого статусу та вишуканого смаку у господарів.

Сьогодні цей камінь не перестає бути одним з найдорожчих оздоблювальних матеріалів, але у сучасних інтер’єрах він використовується у меншій кількості, окремими ділянками на стінах. Щоб уникнути ефекту холодного приміщення, холу або зали епохи бароко, у кімнатах його поєднують з теплими відтінками, з текстилем, а іноді з декоративними елементами з хутра та шкіри.

Такий стиль інтер’єру як класика включає в себе поєднання світлого мармуру та меблів з натуральної деревини, вишуканої різьби та аксесуарів у вигляді підсвічників. Сучасний варіант стилю бароко дозволяє оздобити мармуром колони та підлогу, доповнити меблями з темно-коричневого дерева, аксесуарами з коштовного каміння та мозаїки. А в стилі прованс білий мармур обов’язково потрібно пом’якшити зістареними меблями та аксесуарами ручної роботи, легкими та натуральними тканинами блакитного або ніжно рожевого кольору.

Створено безліч декоративних матеріалів, що імітують ефект мармуру, передають усю його прохолодність, багатство та вишуканість. З легкістю такий ефект можна створити за допомогою матеріалу Alpina Marmor Effekt - шпаклювальна маса на дисперсійній основі для кольорових глянцевих інтер'єрів з ефектом мармуру. Матеріал легко полірується до дзеркального блиску та дуже добре піддається очищенню.

Радимо вам дотримуватись простих кроків нанесення для створення ідеальної поверхні:

Етап 1. Підготовка поверхні. Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, з гарною здатністю до навантажень, без розділяючих речовин. Нанести матеріал Alpina Ґрунтовка на поверхню валиком або щіткою.

Етап 2. Фарбування поверхні. Матову інтер’єрну фарбу Alpina Зносостійка інтер’єрна  затонувати в колір фінішного покриття, перед нанесенням добре перемішати, нанести на поверхню валиком.

Етап 3. Проміжне покриття. Нанести матеріал Alpina Marmor Effekt за допомогою кельми на всю поверхню методом «мокре по мокрому».

Етап 4. Фінішне покриття. Нанести матеріал Alpina Marmor Effekt у іншому кольорі за допомогою щітки, створюючи малюнок «мармуру». Після підсихання матеріалу через 3-5 хвилин зашліфувати поверхню венеціанською кельмою

Перетворюйте цілі приміщення в класичні граціозні простори і насолоджуйтеся піднесеним виглядом мармуру, що не втрачає своєї чарівності протягом тисячоліть. Завдяки поліруванню ви можете створити ідеальну дзеркальну поверхню, що повністю імітує ефект мармуру.

Поділитись   

Відповідні продукти: