Бетонні стіни: прохолода та класика

Особливості поверхні та поради у оформленні інтер'єру з бетонними стінами

Сірий як колір для стін або бетон у інтер’єрі - звучить незвично та навіть трохи нудно? Але за цим ефектом стоїть набагато більше, ніж ви могли спочатку подумати.

Бетонні стіни: сучасний дизайн з північною прохолодою

Вибір кольорів та ефектів, які ми робимо для нашого будинку, є не лише вираженням особистого стилю, але й визначає характер кімнати. Сьогодні одними із найбільш затребуваних стали природні та натуральні, екологічні матеріали та кольори у інтер’єрі. Сучасні конструкції з дерева, скла та бетону - це незвичайний дизайн для стін, який вражає своєю стриманістю, чіткістю ліній та чистотою та додає приміщенню нордичного відтінку. Сірий колір стін люблять сучасні, не надто вишукані дизайни, такі як Лофт, Scandi Chic або Мінімалізм та дизайни в стилі міського модернізму, для яких сірий колір - незамінний компонент.

Завдяки декоративним матеріалам Alpina STURM-OPTIK або Alpina Naturstein Effekt ви надаєте кімнаті стильного вигляду, в якому природний колір бетону - це більше, ніж просто холодний сірий. Поверхні з з таким ефектом вже давно затвердились на провідній позиції в дизайні інтер’єру і чудово підходять для індивідуалістів.

З бетоном асоціюються промисловий шик та урбаністичні конструкції. Бетонні стіни мають рішучий прохолодний ефект, який ідеально відповідає «простій та розслабленій» кольоровій гамі. Їх поєднання з класичним білим, прохолодним блакитним або теплим піщаним підкріплюють пуристичний стиль. Навмисно суворо та по-діловому виглядає бетон у поєднанні з чорними акцентами та лаконічними меблями або важкими світло-сірими шторами.

Створіть кольорові акценти і оживіть сірий

Злиття контрастних кольорів в дизайні виглядає дуже привабливо, як і в поєднанні ділового сірого з ніжним пастельним рожевим: прохолодна витонченість та елегантність зустрічається з казкою. Журнальні столики з металу або крісла зі шкіри утворюють ще одну точку поєднання з м'яким рожевим кольором, і в той же час підкреслюють чоловічий та стриманий характер стін в бетонному сірому кольорі.

Ви можете домогтися особливого ефекту за допомогою дизайну класичних форм у білому та блідо-сірому кольорі з мерехтливими елементами зі сталі, скла та срібла, рівномірно розподіленими по кімнаті. Додайте стіні вражаючий природний бетонний вигляд матеріалом Alpina Naturstein Effekt, і ви отримаєте надзвичайно захоплюючий сплав класичної елегантності та сучасності. Декоративна штукатурка Alpina STURM-OPTIK з металевим блиском надасть особливого сріблястого блиску та ефекту зоряного пилу стінам.

Із залізом пофарбованим у чорний колір і кольоровою палітрою в приглушених, сіро-блакитних тонах бетон розвиває стриману, нейтральну динаміку.

Для молодого, динамічного вигляду бетонний сірий колір можна підсилити барвистим та нахабним зеленим кольором, який оживляє та бадьорить.

Надайте легкості бетонним стінам і випромінюйте затишок

Цікавого ефекту можна досягти, якщо поєднати бетонні стіни з легкими матеріалами, такими як плетені меблі, деталі з акрилу або легкі тканини.

Стіни з м'яким світло-фіолетовим кольором дадуть бетонним стінам тонкого шарму та несподіваного, але дуже привабливого контрасту.

Тепла, полірована деревина є ідеальним партнером для бетону та підкреслює його прохолоду. Контрастний ефект також підсилюється м'якими матеріалами, такими як шкіра, хутро та шерсть. Чуттєві матеріали, такі як шкіра, дерево, килими з глибоким ворсом та пледи разом із подушками круглої форми у м'яких природних кольорах поєднуються з бетоном, щоб створити міський затишок.

Бетон виглядає майже класичним та навіть загадковим у дуеті з бордово-червоними килимами або темно-коричневими меблями, вдихають життя в прохолодний сірий колір і даруть тепло.

Поділитись