Ремонт тріщин на фасаді

 

Тип та короткий опис пошкоджень: тріщини на фасаді будівлі, що виникли внаслідок механічного впливу та/або впливу тиску від вибухової хвилі. Локальному ремонту підлягають тріщини розміром до 5х5 мм. При більших розмірах тріщин треба застосовувати інші системи ремонту.

Перед початком робіт рекомендуємо ретельно вивчити пошкодження. За своїм типом розділяють серйозність пошкоджень: тріщини можуть бути в верхньому декоративному штукатурному шарі, або ж можуть бути наскрізними та діставати до основного матеріалу стіни. Такі типи пошкоджень можна швидко та легко відремонтувати локально. Якщо тріщина занадто глибока, знаходиться в самій конструкції стіни та пошкодила основу стіни, в такому випадку локального ремонту буде замало і потрібно розглядати більш серйозні рішення для ремонту.

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

КРОК 1.  Розшивка тріщини 

За допомогою будівельного ножа, або гострого краю шпателя треба розшити\розширити тріщину таким чином, щоб тріщина отримала форму трикутника, 5 мм шириною та 5 мм глибиною. За допомогою щітки ретельно очистіть ділянку з тріщиною від пилу та інших речовин, що перешкоджатимуть зчепленню матеріалу з поверхнею.

КРОК 2. Ґрунтування поверхні 

Заґрунтуйте поверхню матеріалом Alpina EXPERT Ґрунт універсальний  за допомогою щітки та залиште поверхню для висихання не менше ніж на 2 години.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу

Перед ремонтом відкосу підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 4.  Шпаклювання поверхні 

Нанесіть матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна,  заповнюючи тріщину. Після нанесення, шпаклівку потрібно вирівняти металевим нержавіючим шпателем та залишити поверхню для висихання на 24 години.

КРОК 5. Фарбування поверхні 

Для фарбування поверхні використовуйте матеріал Alpina EXPERT Фарба фасадна у 2 шари за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Детальну покрокову інструкцію можете завантажити тут.

Детальніше про матеріали, що входять до системи швидкого відновлення RESTART

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн: