Ремонт зовнішніх віконних та дверних відкосів

 

Тип та короткий опис пошкоджень: Пошкодження відкосів після заміни віконних та дверних конструкцій. Часткове або повне руйнування відкосів вікон чи дверей внаслідок механічного впливу від вибухів.

Перед початком робіт рекомендуємо визначитись с типом пошкодження. Якщо фасад будинку не утеплений, то, в більшості випадків, механічний вплив викликає локальне руйнування штукатурного базового шару (декоративний шар, вирівнюючий шар). Додатково треба визначити розміри локальних пошкоджень, товщину пошкодженого штукатурного шару, тип штукатурки.

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ З РЕМОНТУ

Ремонт зовнішніх віконних та дверних відкосів (без утеплення)

КРОК 1.  Очищення та підготовка поверхні 

За допомогою щітки ретельно очистіть пошкоджену зону відкосу від пилу та інших речовин, що перешкоджатимуть зчепленню матеріалу з поверхнею.

КРОК 2.  Ґрунтування поверхні 

Заґрунтуйте поверхню матеріалом Alpina EXPERT Ґрунт універсальний  за допомогою щітки та залиште поверхню для висихання не менше ніж на 2 години.

КРОК 3.  Підготовка матеріалу 

Перед ремонтом відкосу підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 4.  Встановлення кутника 

Встановіть та зафіксуйте кутник, втоплюючи одну або обидві сторони армувальної сітки кутника в шар шпаклівки. Зашпаклюйте всю поверхню відкосу матеріалом Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна, перекриваючи кутник.

КРОК 5.  Шпаклювання поверхні

Нанесіть матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна  на пошкоджену ділянку відкосу. Після нанесення, шпаклівку потрібно вирівняти металевим нержавіючим шпателем та залишити поверхню для висихання: 1 доба на кожний 1 мм товщини шару. 

КРОК 6.  Фарбування поверхні

Для фарбування поверхні використовуйте матеріал Alpina EXPERT Фарба фасадна у 2 шари за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Ремонт зовнішніх віконних та дверних відкосів (з утепленням)

КРОК 1.  Демонтаж пошкоджених шарів 

Повністю видалити пошкоджений декоративний, армуючий шари, а також шар утеплювача, пошкоджений армувальний кутник та примикання системи утеплення до віконної рами. Частина утеплювача, яка демонтується, повинна мати рівну геометричну форму та рівні краї.

КРОК 2.  Підготовка матеріалу

Підготуйте суміш Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна. Для цього у відро налийте прибл. 2 л чистої прохолодної води, насипте повністю весь вміст мішка (10 кг) і за допомогою механічного змішувача на малих обертах ретельно перемішайте шпаклівку до утворення однорідної консистенції, без грудок. Залиште на 5 хв, а потім ще раз ретельно перемішайте суміш.

КРОК 3.  Нанесення матеріалу на утеплювач 

Нанесіть матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна  на підготовані смуги утеплювача за допомогою металевої зубчастої кельми (розмір зубців 6х6 мм) суцільним шаром та розрівняйте за допомогою кельми.

КРОК 4.  Монтаж утеплювача 

Щільно притисніть утеплювач до відкосу. Залиште на 48 годин для зчеплення матеріалу з поверхнею та висихання.

КРОК 5.  Монтаж армувального кутника 

За допомогою зубчастого металевого шпателя (6х6 мм), нанесіть матеріал Alpina EXPERT Шпаклівка ремонтна універсальна  на утеплювач суцільним шаром, встановіть та зафіксуйте армувальний кутник, втоплюючи одну сторону армувальної сітки кутника в нанесений шар шпаклівки.

КРОК 6.  Нанесення шпаклювального шару

Після формування армувального шару, одразу ж методом “мокре по мокрому” нанесіть шпаклювальний шар товщиною 1-2 мм та ретельно його вирівняйте. Після нанесення ретельно загладжуємо поверхню, або круговими рухами за допомогою губчастої терки флейцюємо поверхню. Залишити поверхню для висихання: 1 доба для кожного 1 мм товщини шару.

КРОК 7.  Фарбування поверхні 

Для фарбування поверхні використовуйте матеріал Alpina EXPERT Фарба фасадна  у 2 шари за допомогою валика з середнім ворсом. Другий шар фарби наноситься через 6 годин, поверхня готова до експлуатації через 12 годин.

Детальну покрокову інструкцію можете завантажити тут.

Де купити матеріали

Адреси торгових точок офіційних партнерів ви можете завантажити тут.

Придбати матеріали онлайн: