Реалізація принципів сталого розвитку в продуктах Alpina

 

Alpina ставить своєю метою розробку інноваційних, високоякісних і довговічних матеріалів, що служать, завдяки своїм властивостям, захисту навколишнього середовища та клімату, оберігають здоров'я і добробут людей.

Істотний внесок Alpina в реалізацію принципу сталого розвитку полягає у високій якості всієї виробленої продукції під маркою Alpina. Адже, якщо, наприклад , для фарбування стіни досить одного шару фарби, то це економить не тільки час, а й, власне, фарбу. Фірмова продукція Alpina довговічна, і оброблені нею поверхні рідше вимагають перефарбування. Це не тільки економить роботу і гроші, але і вносить вклад в економію ресурсів.

Численні знаки про проходження випробувань і тестів, а також отримані нагороди і премії підтверджують відповідність продукції Alpina принципам сталого розвитку.

 

Новатор у виробництві фарб без вмісту розчинників

Alpina є новатором німецького ринку будівельних матеріалів у сегменті виробництва фарб, безпечних для навколишнього середовища і здоров'я людини. Alpina зберігає цей статус протягом багатьох десятиліть завдяки численним інноваціям, що дозволяють вивести технології виробництва на якісно новий рівень.
У 1988 році Alpina першою в галузі представила на ринку Німеччини фарбу, що не створює шкідливих викидів і не містить розчинників: тоді фарба носила назву « Umwelt - Raumfarbe» , що в перекладі з німецької означає «екологічна фарба для внутрішніх робіт». У наступні 25 років Alpina послідовно реалізовувала у своїй діяльності філософію, за якою домашнім умільцям пропонуються матеріали найвищої якості, прості в роботі і в той же час безпечні.