Помилка №4. Неправильна технологія фарбування
Точність і філігранність нанесення фарби багато в чому визначає остаточний успіх заходу. Для того щоб вас задовольнив зовнішній вигляд покриття, слід:
- наносити фарбу рівномірно, однаковими правильними рухами. Поверхню потрібно покривати або вертикально, або горизонтально, не змінюючи напрямку;
- проводити фарбування не в один, а в 2 або 3 шари, завдяки чому вдасться виправити недоліки нижнього шару покриття. Під час нанесення верхнього шару напрямок руху пензля зазвичай змінюють на перпендикулярний;
- наносити наступний шар фарби тільки після висихання попереднього.
Помилка №5. Неправильно вибрані час та етапи роботи
Навіть якщо все зроблено правильно: і підібраний відповідний інструмент, і стіни підготовлені добре, і фарба якісна і підходяща, є ще кілька моментів, які треба знати. Наприклад, помилкою буде неправильно спланована послідовність робіт. Так, не можна фарбувати стелю після стін, адже їхню поверхню не вдасться повністю захистити.
А якщо працювати в умовах поганого освітлення, можна помилитися з кольором і рівномірністю нанесення фарби. З іншого боку, яскраве сонце в спекотний день значно прискорить висихання фарби, і покриття теж буде нерівномірним. Тому фарбувати стіни краще вдень, коли багато світла, за умов помірної температури та вологості.