Синій для стін: відпочинок і спокій

Відтінки та поєднання

Синій колір - це один з найпопулярніших кольорів для оздоблення інтер’єру приміщення. Тут у вас завжди є вибір з необмеженої кількості відтінків: від свіжого світло-блакитного до спокійного темно-синього.

Синій колір у інтер’єрі створює атмосферу відпочинку

Синій випромінює безтурботність, довіру та безпеку. Такий колір викликає асоціації з нескінченним морем або широким небом і нагадує про спокійні моменти, коли закінчується спекотний або важкий робочий день. Синій - це момент розслаблення, і вже доведено, що ви можете знайти спокій у приміщеннях синього кольору, в такі моменти навіть пульс і артеріальний тиск сповільнюються, а рівень стресу падає.

За допомогою надзвичайно спокійного сяйва блакитних тонів ви можете відійти від повсякденного життя і знайти внутрішній спокій після виснажливого дня.

Але синій може зробити ще більше: оскільки він здається віддаленим від інших кольорів, а отже може претендувати на перспективу та глибину, адже, як ви могли і самі помітити, іноді кімнати світло-синього кольору навіть здаються нам трохи просторішими.

Світло-блакитний: подих свіжого вітру

Почуття свободи, яке створює блакитний колір, майже фізично відчутно під руками. Колір надихає, стимулює уяву та очищує думки. Приємний побічний ефект світло-блакитного кольору: дає відчуття свіжого вітру у кімнаті, неначе після провітрювання.

Звичайно, кольорове поєднання ясного, свіжого небесно-блакитного Lagune 4 та м'яких піщаних відтінків неймовірно розслабляє. Разом зі світло-коричневими відтінками меблів з натуральної деревини, звичні вже чотири стіни наповнюються природністю, що так само врівноважує та розслабляє, як день, проведений біля моря.

Класичний морський стиль може жити у відтінках від прохолодного синього, білого та світло-сірого до піщаного, до якого відносяться меблі та предмети інтер’єру з обвітреної породи деревини або білого лакованого дерева. Також не можна забувати про аксесуари, які викликають спогади про пляж та море.

Все це чудово можна об’єднати у середземноморському стилі інтер’єру, де важливими рисами є контрастне сполучення синіх та бежевих відтінків, природних текстур деревини, глини, металу та натуральних тканин, оздоблення мозаїкою та старі декоративні речі, такі як люстри, канделябри тощо.

Синій колір для інтер’єру - окремо або в поєднанні

Цікавий факт, але люблений колір більшості людей – саме синій. Якщо ви один з його прихильників, вам не обов’язково вибирати лише один певний відтінок синього, а й можна змішати два або більше контрастних відтінків на ваших стінах, наприклад, легкий Lagune 4 з вражаючим Blau 10. У цьому випадку світліший відтінок розширить простір, а темніший створить загадкову глибину.

Делікатно завуальований відтінок блакитного Bergsee 2 - це ненав’язливі нюанси, які свідомо залишаються на задньому плані та створюють тонку елегантну атмосферу, яка характеризується легкістю. Це досить легкий та тихий характер синього кольору, який створює спокійний, несподіваний настрій вашої кімнати. Теплі ліси в меблях чи підлозі мають цікавий зв’язок із прохолодним сіро-блакитним кольором і м'яко врівноважують його. Поєднання деревини, натурального хутра та каміння саме з таким відтінком являються однією з рис прохолодного північного скандинавського стилю.

Сіро-блакитний - відтінок спокою

Трохи меланхолічні відтінки синього у поєднанні з сірими, наприклад, шторами або покривалом, перетворюють кімнати на острівці спокою і безтурботності, де можна закінчити день невимушено. Туманний сіро-блакитний на зразок Wasser 1 відображає простори північних озерних пейзажів або колір моря під похмурим небом. Це дуже душевний відтінок синього, але також колір, який випромінює багато спокою і може задовольнити зростаючу потребу в мирі та рівновазі в наш час.

А для тих, хто любить більше кольору в кімнаті, є можливість додавання трохи помаранчевого або теракотового, які працюють у захоплюючому доповнюючому контрасті до синього.

Темно-синій як колір стіни - ідеально підходить для вимикання та відпочинку

Синій колір ночі, чорнильний та індиго створюють інтимну атмосферу, кімнати з глибокими відтінками синього дають відчуття захисту, що робить їх ідеальними для спалень або ванних кімнат. У поєднанні зі шкірою коньячного відтінку та золотом чи міддю, темно-сині стіни розвивають чоловічий шик та мужність.

Темно-сині стіни дуже добре виглядають у приміщеннях із спокійним чітким дизайном, якому вони надають лаконічну стильну рамку. Цей ефект знову підкреслюється у дуеті із світлого кольору, такими як білий, сірий або бежевий.

Глибокий синій розвиває мрійливу рису якщо його додати до прохолодних лілових нот, таких як Violetta 2. Разом з кремовим він має класичний і елегантний вигляд, в тренді - живі лимонно-жовті акценти проти ультрамаринових синіх стін, які пробуджують все таємниче, що приховує синій. У поєднанні з мужнім та глибоким синім, наприклад пудровий Veilchen 3 або рожевий буде виглядати неймовірно ніжно.

Поділитись   

Відповідні продукти: