Один із секретів, як візуально збільшити маленьку кімнату

Білосніжні деталі у інтер'єрі, що додають більше світла та простору

Найчастіша проблема планування квартир – це недолік денного світла та простору. У такому випадку є кілька варіантів вирішення проблеми: перепланувати кімнату та знести стіни або звернутись до професійного дизайнера по допомогу. Обидва варіанти займають багато часу та коштів, і часто ми отримуємо зовсім не той результат, якого очікували. Експерти Alpina радять почати з найпростішого - правильно підібрати колір для стелі, підлоги та стін, правильно підібрати меблі та аксесуари, гармонійно поєднати фактури та текстури. Адже завжди секрет прихований у деталях! Меблі та аксесуари дозволяють нам вільно фантазувати та змінювати стиль у бажаному напрямку: пишний ренесанс та ампір, простий та наївний шеббі-шик, романтичний та легкий прованс, стриманий та прохолодний скандинавський стиль, сучасний та елегантний мінімалізм.

Меблі, двері, віконні рами та окремі елементи декору у світлих тонах дозволять вам візуально збільшити кімнату. Ви можете використовувати усі можливі відтінки білого, вони додають приміщенню вишуканості, легкості, візуально розширюють кімнату та дарують відчуття додаткового простору. Полиці, комоди, а інколи, навіть рамки для картин у поєднанні з легкими шторами та подушками допоможуть висвітлити темні закутки кімнати.

Меблі та елементи інтер’єру білого кольору – універсальний вибір, адже ви можете змінювати колір стін або підлоги, але при цьому ваші меблі будуть гармонійно доповнювати будь-який ваш вибір. Білосніжний колір у інтер’єрі вважається класикою та завжди залишається модним та сучасним, його легко поєднати з іншими кольорами. Сірі стіни зі світлими меблями дадуть приміщенню чіткості та строгості, а поєднання м’ятних або рожевих відтінків з білими поверхнями навпаки зробить кімнату витонченою та по-весняному свіжою.

 

Білосніжні меблі в кімнаті – кожен з нас мріє про такий інтер’єр! Але часто ми відмовляємось від такої ідеї, щойно подумаємо про їх практичність. Плями та сліди бруду, пил та подряпини – все це поступово псує зовнішній вигляд речей і інтер’єру в цілому. Для відновлення пошкоджених та старих поверхонь радимо використовувати спеціальні універсальні емалі для деревини та металу на алкідній основі, наприклад AlpinaWeisslack. Підсилені поліуретаном, вони створять міцне і довговічне покриття, що збереже білосніжність протягом тривалого часу.

Ділимось з вами кількома кроками для відновлення меблів та деталей інтер’єру білого кольору:

1. В першу чергу потрібно ретельно видалити старі покриття, що неміцно тримаються, а також очистити поверхню від бруду та пилу. Міцні старі покриття злегка відшліфувати за допомогою наждачного паперу.
2. Перед застосуванням емаль потрібно ретельно перемішати до отримання однорідної маси.
3. Наносити матеріал рекомендуємо щіткою з натуральним ворсом, валиком або фарбопультом при температурі навколишнього середовища не нижче +5 °C. Наносити емаль радимо у два шари для отримання ідеального білосніжного покриття.
4. Поверхня суха  на дотик через 8 годин. Нанесення наступного шару можна проводити через 12 годин.

Поділитись   

Відповідні продукти: