М’ятний колір - освіжаючий подих у інтер'єр

М’ятний створює безтурботну атмосферу та його з легкістю можна поєднувати з іншими кольорами.М’ятний створює безтурботну атмосферу та його з легкістю можна поєднувати з іншими кольорами

М'ятний колір – безтурботний та легкий

Усі м’ятні відтінки завжди асоціюються з легкістю та свіжістю, а також дарують безтурботний літній настрій. Вони виражаються в інтер’єрі освіжаючим вітерцем і створюють легку та оптимістичну атмосферу – там, де літо цілий рік. М’ятні тони не тільки виглядають вільно та безтурботно, вони також формують невимушені та прості кольорові поєднання.

Вплив м’ятного кольору та можливі поєднання

М’ятні водні відтінки є одними з найбільш комбінованих кольорів і виглядають гармонійно як із стриманими природними тонами, так і з яскравими акцентами, наприклад в жовтому або рожевому кольорі. Зі сріблом м'ята набуває рішучої прохолоди, тендітності, а в парі із золотом поєднання нагадує епоху гламурного арт-деко та стає ідеальним фоном для вишуканого інтер’єру.

Чіткі м’ятні відтінки також добре поєднуються з сучасними архітектурними стилями: квартири студії або ж відкрите просторове планування тільки виграє при використанні такого кольору, адже це дає кімнаті ще більше простору та світла. Дерево, ковдра і тепла колірна палітра від пісочного Karamell 1 до сірого відтінку Bahamas 3, або світлий беж Satin 3 створюють домашню атмосферу, яка формує привабливі поєднання зі свіжою м'ятою. Такі кольори пробуджують, особливо у залитих сонцем приміщеннях, асоціації з літніми пляжними канікулами, а завдяки своєму природному вигляду вони створюють невимушену атмосферу пляжного будиночка.

Освіжаючий, але спокійний м'ятний відтінок, на приклад Karibik 2 пропонує вам відпочити. Тому такі невимушені відтінки цілком підходять для спалень із гарантованою атмосферою релаксації та відпочинку.

Шоколадно-коричневий колір полірованої деревини Espresso 2 і майже білий колір Porzellan 2, є класичними поєднаннями з м'ятою і виглядають дуже стримано.

У поєднанні з сірим і білим кольором м'ята виглядає сучасно, як колір інтер’єру і неначе свіжа на дотик. Скандинавський стиль із своїми чистими лініями та природними матеріалами, які чарівно відбивають характер повітряної м’яти, де світла деревина гармонійно врівноважує прохолодний м'ятний синій – це ідеальний вибір для інтер’єру.

Якщо ви прихильник строгого класичного стилю інтер’єру, то ніжні пастельні відтінки згладять різки та чіткі форми, відженуть сувору та важку енергію у повсякденному поєднанні ванілі Farn 4 на зразок або бузку Violetta 3, щоб зробити ніжнішою прохолодну м'яту.

Блідо-синьо-зелені тони від аквамарину до м’яти також чудово гармонують між собою. І не потрібно обирати лише один! Просто поєднайте два-три різних відтінки на стіні з яскравим білим та геометричними лініями, які підкреслюють чіткий кольоровий характер.

М’ятний для особливих приміщень

На жаль, у ванних кімнатах часто бракує місця, і ви швидко починаєте почувати себе некомфортно. Невеликі кімнати виграють при використанні повітряних та легких м'ятних тонів, таких як Antigua 4 або Martinique 3, які без особливих зусиль візуально розширюють приміщення та створюють простір, що дозволяє вільно дихати. Те, що ми асоціюємо відтінки води зі свіжістю та гігієною, - це ще одна чудова причина спробувати їх у ванній.

Те, що працює у ванній, також ідеально підходить для коридорів, яким також часто не вистачає місця та простору. Французький архітектор Ле Корбюзьє також використовував легкі сірувато-блакитні та бірюзові відтінки, щоб візуально розширити приміщення. Чистий білий та скло підкреслюють світлий ефект м'ятних тонів, світла деревина при цьому дихає ніжним теплом. Для більшого контрасту також підходять темно-сірий Asphalt 2 і антрацит Anthrazit 1.

Жваві відтінки води надають кімнатам безтурботний вигляд і викликають асоціації з чистими гірськими озерами або тропічним морем. У поєднанні з жовтим і лимонно-зеленим кімната набуває бадьорості, а з кораловим червоним - створюється карибський колорит. Беззаперечним фаворитом є м'ятні відтінки, такі як Зелений гекон для дитячих кімнат, оскільки вони зберігають рівновагу між спокійним синім, який сприяє сну, і живим жовтим, що спонукає дитину до гри.

Поділитись