Креативний дизайн для стін з ефектом «Лінії»

Інструкція з нанесення декоративного матеріалу з ефектом «Лінії»

Креативний дизайн стін з ефектом «Лінії» є досить сучасним і надає кімнаті індивідуальності. Він створює стриманий, але водночас елегантний дизайн, що нагадує гофрований шовк. Гра світла і тіні на рельєфній поверхні робить стіни майже живими, а вертикальні лінії візуально дають більше простору у кімнатах з низькими стелями.

Для створення таких структурованих покриттів всередині приміщення рекомендуємо використовувати шпаклівку Alpina Multispachtel Effekt. Поверх неї можна наносити будь-які дисперсійні, латексні фарби та акрилові лаки та лазурі з асортименту Alpina, щоб надати поверхні особливого кольору та блиску та створити бажаний ефект.

Мерехтлива екстравагантність

За допомогою декоративних матеріалів лінійки Alpina Effekt з шовковистим та металевим блиском, таких як Alpina Velours Effekt або Alpina STURM-OPTIK, ваші стіни стають креативним поверхнями для творчості, де можна відтворити будь-який стиль - від ультрасучасного до класичного. Срібні та скляні елементи, в яких відбивається світло, ідеально підходять для класичного дизайну кімнати – стіни нагадуватимуть блискучу шовковисту тканину та зачаровувати своїм мерехтінням. Доповнити такий дизайн можна матовими поверхнями меблів та елементів декору, а також натуральними тканинами на подушках або шторах як навмисний контраст з мерехтливим металевим відблиском на стіні. Трохи шорстка, необроблена деревина також надає захоплюючий ефект та створює теплу атмосферу у приміщенні. М'яко мерехтливий оксамитовий диван з м’якими лініями перед поверхнею стіни з металевим блиском виглядає нетрадиційно, але гармонійно.

Дотримуйтесь простих кроків для створення ефекту «Лінії» і отримуйте задоволенні від роботи:

Етап 1. Підготовка поверхні. Основа повинна бути сухою, чистою, рівною, з гарною здатністю до навантажень, без розділяючих речовин.

Етап 2. Ґрунтування поверхні. Матеріал Alpina Ґрунтовка під штукатурку перед нанесенням ретельно перемішати. Нанести матеріал на поверхню щіткою, валиком або фарбопультом.

Етап 3. Проміжний шар. Матеріал Alpina Effekt Multispachtel нанести на поверхню за допомогою шпателя, створити потрібну структуру у вигляді ліній за допомогою щітки "Тисяча ліній". Після висихання поверхні нанести матеріал Alpina Ґрунтовка за допомогою щітки.

Етап 4. Фінішний шар. Нанести фінішне покриття матеріалом Alpina Effekt Lasur Silber за допомогою щітки. Для проявлення текстури відразу пройтись губкою або пластиковою кельмою по поверхні.

Поділитись   

Відповідні продукти: