Як захистити металеві поверхні від іржі

Будь-які металеві поверхні потребують захисту, тому ми даємо кілька порад як легко позбавитись від іржі назавжди.

Метал один з найміцніших та найпопулярніших матеріалів для оздоблення саду та території біля дому. Він надає особливої елегантності та легкості конструкціям, виробам з металу можна надати будь-якої форми або кольору, а в поєднанні з деревиною, яка створює затишок та випромінює особливе тепло – це класика. Огорожі, балконні перила, гаражні ворота та інші конструкції з металу роблять двір більш надійним, створюють атмосферу захищеності, а лавочки, кавові столики, гойдалки або альтанки з елементами металевого декору виглядають у саду дуже вишукано та романтично.

Найбільшою проблемою для металевих виробів та конструкцій є корозія, адже вона псує не тільки зовнішній вигляд металевих поверхонь, а й руйнує сам матеріал та робить конструкцію слабкою та непридатною для подальшого використання. Щоб металеві елементи довгий час виглядали привабливо та надійно служили, необхідно не забувати через рівні проміжки часу проводити їх фарбування, щоб мінімізувати дію атмосферних факторів та корозії. Такі металеві поверхні, оброблені антикорозійною емаллю Alpina Direkt auf Rost з глянцевим блиском, ефективно протистоятимуть появі іржі, адже це спеціальна емаль, яка об’єднує в собі три властивості: відмінна антикорозійна ґрунтовка, довготривалий захист від іржі та фінішне покриття. Емаль легко наноситься на прямо на пошкоджену стійкою іржею поверхню, при цьому не потрібне додаткове очищення від слідів корозії. Незалежно від інструменту нанесення - валиком, щіткою чи фарбопультом - ця емаль вражає своїми відмінними здатностями застосування. Також цей матеріал гарантує ультра-захист від непогоди до 10 років, що не змусить вас перефарбовувати поверхню наступного року знову і знову. Ви можете обрати колір за власним смаком – матеріал затонований та готовий до застосування.

Зберегти зовнішній вигляд та надійність металевих конструкцій дуже просто у кілька етапів:

  1. 1. Перед фарбуванням попіклуйтесь про стан поверхні – вона має бути сухою, чистою, знежиреною та міцною. Рекомендуємо очистити з поверхні наждачним папером крихкі часточки корозії та залишки строї фарби.
  2. 2. Видаліть пил та бруд перед нанесенням за допомогою серветки, змоченої розчинником.
  3. 3. Ретельно перемішайте продукт перед нанесенням, щоб він став однорідним. Потім можете наносити продукт рівномірно на поверхню, не пропускаючи окремих ділянок.

Порада від експертів! Для оптимального захисту поверхні від іржі при зовнішньому застосуванні рекомендуємо наносити три тонких шари, для внутрішніх робіт достатньо двох шарів.

Детальніше про прості кроки захисту металу від корозії у відео:

Поділитись