Інтер'єр у стилі Прованс

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Інтер'єр у стилі Прованс

Дизайнерський інтер'єр у стилі прованс - це атмосфера простоти, спокою і комфорту. Коли потрапляєш в приміщення, оформлене в прованському стилі, з'являється відчуття, ніби знаходишся в далекій і прекрасній Франції. Особливості стилю:

  • Велика кількість порцелянових, тканинних і керамічних деталей.
  • В якості прикраси дуже часто використовуються рюші, рішельє, яскраві візерунки у вигляді квітів.
  • Підлога світлих відтінків.
  • Світлий, частіше навіть білий гарнітур.
  • Тоненькі, легкі штори теплих кольорів.
  • Ніжні пастельні відтінки.

Багато хто думає, що стиль прованс створюється десятиліттями, а його основні деталі накопичуються з часом. Це помилкова думка. Завдяки сучасним технологіям, а також будівельним матеріалам можна без зусиль оформити своє власне гніздечко в прованському стилі за короткий час. Цей стиль також пропонує нам предмети оформлення з натурального дерева, наприклад, столи, стільці, полиці і шафи. Їх можна прикрасити різними красивими візерунками, композиціями з живих квітів і незвичайним штучним освітленням. Також, для додання своїй квартирі більшого витонченості, в елементах декоративного оформлення можна використовувати симпатичні свічники, високі вази, дзеркала в позолочених рамках, невеликі фігурки з морськими мушлями.

Кольори стилю прованс

Прованський стиль - це особлива атмосфера світлих ніжних кольорів. Стеля, стіни і підлога все частіше оформлюються в спокійних пастельних відтінках. Тут віддається перевага всьому білому, світло-сірому, світло-зеленому, кремовому і бежевому. Щоб додати в загальну атмосферу насиченості, можна їх з'єднати з морськими і блакитними відтінками.

Декоративні техніки стилю прованс

Прованському стилю притаманне використання таких декоративних технік, як ефект старих стін, лінії, антика, текстиль. Прованський стиль був і буде приваблювати своєю простотою, чарівністю і в той же час шиком і розкішшю. У будинку, виконаному в прованському стилі людина відчуватиме себе комфортно, спокійно і затишно, прямо як вдома. А що може бути краще цього почуття?

Поділитись    

Відповідні продукти: