Інтер'єр у стилі Еко

Особливості стилю, підходящі кольори і декоративні ефекти

Стиль еко в інтер’єрі

Сучасний еко-стиль є спробою відтворення природного середовища у людських помешканнях. Такі будівлі та інтер’єри створюють оптимальну гармонію із навколишнім оточенням, допомагають відволіктися від «синтетичного» міста, сповільнити ритм і відчути переваги природних матеріалів. Популярність напрямок черпає в русі за захист навколишнього середовища, а також у сильному перевантаженні людей: кольорами, предметами, ґаджетами, звуками, справами, штучними смаками та запахами. Чим більше це навантаження – тим сильніший потяг до природного затишку й тиші.

Кому підійде еко-стиль в інтер’єрі?

Абсолютно кожному. Адже потяг до первозданної краси, натуральних матеріалів, простоти та гармонії закладено в нас від народження. Як би сильно ми не залежали від сучасних технологій – власну природу не обдуриш.

Особливості еко інтер’єру

Основними матеріалами є дерево, камінь, глина та кераміка, скло, натуральні тканини. Облаштування будинку створює усі умови для спокійної насолоди життям: їжею, відпочинком, спілкуванням з близькими. Піклування про себе в контексті інтер’єру йде поруч із піклуванням про добробут планети, тому перевага віддається екологічним матеріалам, продуктам вторинної переробки, багатому озелененню. Менше глянцю – більше природних поверхонь, навіть необроблених. У якості декору вітаються акваріуми та естетичні рослини або привабливі озеленені стіни. Освітлення має бути органічним і, краще, вбудованим. Якщо ж передбачена люстра, то її матеріали повинні бути максимально близькими до натуральних.

В еко-інтер’єрах використовуються меблі простих форм, виконані з дерева або ротангу. Стелю краще не обтяжувати підвісними конструкціями, а от дерев’яні балки виглядатимуть дуже органічно. Чим вікна більші – тим краще. Місце для сидіння на розширеному підвіконні наблизить вас до природи.

Кольори еко-стилю

Кольорова гама містить найбільш звичні для ока відтінки: бежевий, коричневий, білий, оливковий, ніжні пастельні тони. Часто використовуються бліді відтінки зеленого, блакитного, жовтого.

Декоративні техніки еко-стилю

Для створення спокійних поверхонь, що виглядають природно, підійдуть сучасні оздоблювальні матеріали Alpina та декоративні техніки. Наприклад, доречно виглядатимуть эфекти "Марморин", "Велюр", "Структурна антика" та новий ефект "Травертин".

Інтер’єри в еко-стилі сьогодні доступні кожному, адже його декоративні рішення присутні у різних цінових сегментах. Якщо до лісу далеко - додайте трохи природи у своє помешкання. Разом з нею, життя стає більш гармонічним, ми перевіряли!

Поділитись   

Відповідні продукти: