Догляд та захист дерев’яних альтанок

Рекомендації щодо захисту та догляду

Альтанка – прекрасне місце для відпочинку і ефектний елемент ландшафтного дизайну. Звичайний, тихий ранок можна зробити ще приємнішим за чашечкою кави або чаю в затінку альтанки. А ще це – чудове місце для читання улюбленої книги або гри у настільні ігри на свіжому повітрі. Зараз саме час привести до ладу головне місце зустрічі друзів та родини, аби нічого не заважало вам прекрасно проводити час в атмосфері затишку та комфорту.

Альтанки традиційно будуються із дерева – матеріалу, який потребує захисного покриття та постійного ретельного догляду. Колір та фактуру деревини іноді не хочеться закривати кольоровими емалями, а, навпаки, підкреслити її природність та тепло, що вона випромінює. Дерев’яна конструкція також потребує захисту від вологи, плісняви та комах, тому слід щовесни оновлювати вашу альтанку, очищувати від снігу або опалого листя, підфарбовувати тощо.

Щоб захистити дерев’яну альтанку від руйнування, рекомендуємо використовувати матеріал Alpina Lasur-Gel:

  • Захищає від грибків, плісняви та водоростей;
  • Наноситься без розтікання та розбризкування;
  • Подвійний УФ-фільтр перешкоджає вигоранню деревини.

Водовідштовхуючі властивості матеріалу та висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання забезпечують максимальний термін експлуатації дерев’яних фасадів. Лазур-гель легко наноситься та не розтікається при нанесенні. Освіжає колір та зберігає дихаючі властивості деревини. Має слабкий запах під час нанесення та висихання.

Для початку вам потрібно повністю видалити забруднення, старі покриття та пошкоджену деревину відповідним інструментом. Потім нанести лазур-гель щіткою при температурі навколишнього середовища не нижче +5°C, до повного насиченні поверхні. Також можливе нанесення валиком. Для забезпечення оптимальної довговічності рекомендується попередньо обробити поверхню ґрунтовкою «Alpina. Ґрунтовка для деревини». Рекомендуємо наносити матеріал в 2-3 шари, що забезпечить кращий захист та дасть поверхні більш насичений колір.

Поділитись   

Важливо обирати правильні та якісні продукти для догляду за деревиною, щоб насолоджуватись літнім відпочинком у своєму саду та не хвилюватись про стан вашої альтанки.