Чим пофарбувати цегляну поверхню?

Прихильники стилів лофт та хай-тек досить часто зустрічались з таким креативним рішенням, як цегляна поверхня. Іноді пофарбована в колір, іноді зовсім не оброблена, що створювало особливу атмосферу автентичності з посиланням на промислові приміщення. Але

Щоб прискорити та полегшити ремонт, рекомендуємо три прості кроки:

1. Перше, що потрібно зробити перед фарбуванням будь-якої поверхні – підготувати та очистити її. Рекомендуємо видалити весь бруд, пил, плями та плісняву. Для видалення жирних чи олійних плям можете використовувати звичайний побутовий миючий засіб і щітку, а от для очищення плісняви краще використати спеціальні методи. Після очищення залиште поверхню до повного висихання.

2. Після того, як поверхня була очищена, потрібно проґрунтувати її. Рекомендуємо використовувати матеріал Alpina Ґрунтовка від плісняви, якщо стіна до цього була вже з слідами грибка. Ґрунтування допоможе захистити поверхню і запобігти появі плісняви знову. Також ґрунтування допоможе вирівняти вбираючу здатність поверхні і ви зможете зекономити фарбу на фінішне покриття.

3. Найкраще для етапу фарбування обирати щітку, адже валик не зможе профарбувати рельєфні місця. Фарбу радимо обрати з високим ступенем покривної здатності, щоб вона змогла перекрити колір цегли. Наприклад, гарним дизайнерським рішенням для інтер’єру буде фарба Alpina Довговічна інтер'єрна. Це шовковисто-матова дисперсійна фарба, яка володіє чудовою здатністю до очищення. Вона дозволяє створити в житлових і робочих приміщеннях з високими поверхневими навантаженнями захищені і довговічні поверхні.

Alpina EXPERT Style 3 можна дуже легко та швидко наносити на силікатну та керамічну цеглу за допомогою щітки, валика або методом машинного нанесення. В результаті ви отримаєте матове тонкошарове покриття, та ще й задоволення від роботи, тому що фарба екологічна та практично не має запаху.

Рекомендуємо не забувати про попереднє ґрунтування поверхні Alpina Ґрунтовка, щоб уникнути появі смуг та плям на поверхні.

Поділитись