Історія марки Alpina

Більше 100 років споживачі довіряють компетенції Alpina! Протягом кількох останніх десятиліть фарби Alpina є найпопулярнішими і затребуваними в Німеччині серед домашніх майстрів, що самостійно виконують ремонтні роботи. Якщо брати Європу в цілому, то і тут Alpina належить до числа провідних торгових марок фарб, лаків, емалей та лазурей.

В основі історії успіху бренду Alpina лежить винахід першої розчинної в холодній воді фарби під назвою Alpinaweiss, що в перекладі з німецької означає «альпійська білизна». У 1909 році доктор Мурьян зареєстрував Alpinaweiss в якості самостійного товарного знака. З того моменту і до сьогодні Alpinaweiss представлена ​​в Західній Європі в якості основного товару-лідера серед інших ЛФМ.

Перший вихід Alpina на український ринок відбувся в 2004 році. Ексклюзивним постачальником матеріалів Alpina на територію України є компанія ДП «Капарол Україна». До тепер продукція Alpina встигла полюбитися й українському споживачеві. Alpina пропонує продукти «на всі випадки життя»: ґрунтовки, шпаклівки, штукатурки, водно-дисперсійні фарби, емалі, лаки, лазурі, декоративні матеріали - все, що може знадобитися домашньому майстру для оновлення квартири або заміського будинку.  Широкий асортимент Alpina дозволяє завжди підібрати оптимальне рішення певної задачі будь-якого рівня складності, уникнути при цьому непотрібних витрат грошей, сил і часу. Alpina - це не тільки відмінний продукт, а й сучасний сервіс. Великі торгові точки завжди оснащені тонувальними машинами, за допомогою яких фарби Alpina можна затонувати в будь-який бажаний колір прямо під час покупки. Професійні консультанти допоможуть з вибором фарби, кольору і фактури. Різноманіття декоративних матеріалів Alpina Effekt відображають сучасні тенденції в оформленні інтер'єрів. За наявними зразками декоративних покриттів Ви легко визначите потрібні Вам продукти і зможете легко відтворити вподобане покриття у себе вдома.