Alpina – Бренд №1 у Німеччині.

Лідер на ринку Європи. Стійкі позиції в Україні.

Основні принципи Alpina

 Більше 100 років споживачі довіряють компетенції Alpina! Протягом кількох останніх десятиліть фарби Alpina є найпопулярнішими і затребуваними в Німеччині серед домашніх умільців, самостійно виконують ремонтні роботи на дому. Якщо брати Європу в цілому, то і тут Alpina відноситься до числа провідних торгових марок фарб, лаків, емалей та лазурей.

Читати далі

Історія марки Alpina

В основі історії успіху марки Alpina лежить винахід першої розчинної в холодній воді фарби під назвою Alpinaweiss, що в перекладі з німецької означає «альпійська білизна». У 1909 році доктор Мурьян зареєстрував Alpinaweiss в якості самостійного товарного знака.

Читати далі

Екологічний підхід у п'ятому поколінні

Alpina бере на себе особливу відповідальність, насамперед, у питаннях екології та сталого розвитку. Сталий розвиток для нас не що інше, як прагнення не жити за рахунок майбутніх поколінь. Цей принцип стосується в рівній мірі економіки, екології, суспільства в цілому.

Читати далі

Кар'єра в Alpina

Ви фахівець і шукайте нові цікаві пропозиції або хотіли б отримати перший професійний досвід? Зверніть увагу на наші актуальні пропозиції по роботі

Читати далі

новий Alpina

Змінюватися , залишаючись вірним своїм принципам , - такий висновок можна зробити , вивчаючи більш ніж столітню історію марки Alpina . Наша формула успіху - поєднання традицій з інноваціями . При цьому Ви , наш клієнт , завжди знаходитеся в центрі нашої діяльності.

Читати далі