Силіконова фарба Alpina - надійний захисник для ексклюзивних фасадів

Оформлення фасаду власного будинку - робота складна, копітка, але, на щастя, досить не часта. Кожен господар ставиться до неї відповідально і з усією душею. Хочеться вибрати ті технології і матеріали, які дадуть максимально ефективний і довговічний результат, дозволяючи насолоджуватися життям в красивому і затишному будинку довгі роки. Тому, при виборі фарби для фасадів, на перший план виходить історія і експертиза бренду, який може гарантувати якість своїх продуктів.

Фарби Alpina відомі і широко використовуються у світі вже більше 100 років. Їм довірили свої будинки більшість мешканців Німеччини, Швейцарії, Австрії, Білорусі та Грузії, а в інших країнах популярність бренду зростає з кожним роком. Нещодавно бренд представив новинку - фарбу Alpina Силіконова для ексклюзивних фасадів - оптимальне рішення для краси і безпеки стін українських будинків.

Перша і найважливіша характеристика фасадної фарби - це її атмосферостійкість. Зміна сезонів, перепади температури, дощі, снігопади і палюче сонце - все це характерно для клімату України і новинка від Alpina готова протистояти всім погодним умовам.

Важливо і те, що фарба не затримує бруд на поверхні. Покриття відмінно зберігає свій колір і зовнішній вигляд, уникаючи накопичення пилу і слідів атмосферних явищ.

Якщо в будинку використовується система утеплення з мінеральною ватою, то ця фарба стане ідеальним рішенням для покриття стін. Справа в тому, що в таких системах ключовою вимогою є висока паропроникність, щоб в будинку не накопичувалася волога і зберігався внутрішній клімат приміщення. Alpina Силіконова для ексклюзивних фасадів належить до першого класу за класифікацією паропроникності лако-фарбових матеріалів (Sd менше 0,14 (м)). Її показники краще ніж у всіх алкідних емалей, епоксидних покриттів, полімеризацій і більшості дисперсійних фарб. При цьому фарба має низький клас водопоглинання.

При створенні фарб Alpina враховуються потреби не тільки кінцевих споживачів, але і майстрів, які працюють з продуктом. Рецептура фарби Alpina Cиліконова для ексклюзивних фасадів розроблена з урахуванням максимальної зручності в роботі. Завдяки легкій аплікації та високій покривній здатності фарби робота з нею буде легкою та приємною.

Фарба має довгий відкритий час роботи, а значить висохне не раніше, ніж майстер надасть поверхні досконалого вигляду.

Нова силіконова фарба для ексклюзивних фасадів від Alpina - це пріоритетний вибір для яскравого і довговічного покриття будівель!

Детальніше про продукт