Оновлена Alpina Parkett з додатковими перевагами!

Що є найважливішим у справі лакування дерев’яної підлоги? Зносостійкість, блиск, відсутність запаху, час висихання або стійкість до подряпин? Всі ці властивості важливі і лаки Alpina Parkett володіють ними і навіть більше. Ми вдосконалили рецептуру матеріалу і вона стала більш зручною у використанні, щоб надати додаткові переваги.

Робота із продуктом, зручність та рівномірність нанесення є важливими факторами, які впливають на якість кінцевого результату. Тому технологи Alpina оновили рецептуру, додавши індикатор нанесення. Оновлена Alpina Parkett допомагає створити досконале покриття, економить витрати матеріалу та підкаже коли підлога вже висохла.

Індикатор нанесення продукту

Нова Alpina Parkett має в банці біле забарвлення, яке дозволяє просто та зручно контролювали щільність нанесення під час роботи. Після висихання лакофарбове покриття стає безбарвним, і рівномірно розподіленим на поверхні. Таке нововведення допомагає в робочому процесі, робить його більш зручним та ефективним.

Зміна етикетки та строку придатності

Нові властивості лаку відображено на етикетці у місці зазначення кольору. Термін придатності продукту з нової рецептури при зберіганні в закритій оригінальній упаковці становить 2 роки. Фасування а також ціна матеріалу залишилися незмінними. Варто зауважити, що не можна використовувати продукти з різною рецептурою на одній поверхні: оновлювати старе покриття за допомогою нової рецептури, або змішувати різні матеріали. Це може призвести до помітних дефектів.