Обери стиль свого дому з Alpina Velours Effekt!

Стіни повинні підкреслювати гармонічність інтер'єру і створювати приємну атмосферу, тому сегмент декоративних фарб продовжує розвиватися, пропонуючи все нові  рішення. Саме декор вважається одним із самих практичних і стильних оздоблювальних матеріалів. Сучасне декорування все частіше замінює звичні шпалери, прикрашає стіни спалень, кухонь, дитячих, і навіть ванних кімнат.

Alpina Velours Effekt допоможе створити затишок, екзотичність і сучасність Вашої оселі. Декоративне покриття на дисперсійній основі призначене для індивідуального оформлення внутрішніх стін. Ви можете досягти оригінальних і незвичайних ефектів оксамиту або велюру з Alpina Velours Effekt. Так, наприклад, темні тони використати, щоб створити атмосферу багатства, розкоші, a світлі тони додадуть приміщенню простору і шарму. Стіни з покриттям Alpina Velours Effekt виглядають дійсно дуже стильно і ексклюзивно, a ілюзія бархатистої поверхні просто заворожує і відповідає останнім тенденціям архітектури та дизайну інтер'єру.

З Alpina Velours Effekt можна заощадити час і втілити дизайнерське рішення будь-якого стилю. Даний продукт здатний переходити з блиску в матовий, в залежності від зміни кута відображення освітлення.

Основними перевагами даного продукту є простота нанесення.

Переваги використання Alpina Velours Effekt:

  • Легко наноситься та структурується;
  • Піддається чищенню миючими засобами;
  • Екологічно чистий матеріал.

Зробіть З Alpina Velours Effekt кілька кроків на зустріч інтер'єрної мрії і оберіть стиль свого дому!