Найкращий захист дерев’яних поверхонь

Деревина – один із найбільш улюблених матеріалів, який використовують у будівництві та під час оздоблення інтер’єрів. Дерев’яні фасади, паркани, меблі – ми прагнемо бути ближче до природи, проте іноді забуваємо про важливість догляду за цим дивовижним матеріалом. Адже текстура деревини з часом руйнується, і виною цьому волога, сонце, перепади температури, пліснява та мікроорганізми. Волога впливає на міцність матеріалу і може його деформувати, а вплив ультрафіолетових променів сприяє руйнуванню та вицвітанню дерев’яної поверхні, надаючи їй сріблясто-сірого відтінку.

Для догляду за дерев’яними поверхнями використовуйте спеціальні матеріали, які збережуть міцність і красу деревини на довгий час та захистять її від усіх руйнівних факторів.

Ґрунтовка Alpina Aqua Grund für Holz та спеціальна лазур для дерева Alpina Lasur für Holz - Ваш правильний вибір!

Прозорий ґрунт Alpina Aqua Grund für Holz призначений для зовнішніх робіт і захищає деревину від гнилі, синяви, грибків і комах-деревоточців, готуючи її до нанесення наступного шару покриття. Цей матеріал стане у нагоді при обробці парканів, балконів, елементів фасаду, навісів, альтанок, клеєних дерев'яних деталей і дерев'яних будівель.

Alpina Aqua Lasur für Holz – фінішна лазур для збереження текстури деревини і її захисту від атмосферних явищ та уражень мікроорганізмами. Лазур підходить для покриття стін і стель, огорож, елементів балконів, клеєних дерев'яних конструкцій і дерев'яних будинків. Віск у складі цього матеріалу відштовхує вологу, а УФ-абсорбуючі добавки підвищують стійкість до ультрафіолетового випромінювання і збільшують термін служби деревини. До того ж, нанесення лазурі чудово освіжає колір деревини.

Матеріали для захисту деревини Alpina не заважають їй «дихати», швидко висихають і майже позбавлені запаху.

Використання Alpina Aqua Grund für Holz та Alpina Aqua Lasur für Holz для догляду за дерев’яними елементами дозволяє надовго забути про нього в майбутньому, щоб просто відпочивати і насолоджуватися красою свого будинку.

Alpina – це кращий вибір для твого дому та планети!

Більше інформації про Alpina Aqua Grund für Holz тут.

Про Alpina Aqua Lasur für Holz читайте тут.