Alpina - кращий вибір для твого будинку і планети!

Alpina - кращий вибір для твого будинку і планети!

В Україні Caparol випустив нову лінійку акрилових продуктів AlpinaAqualack. Дана продукція поєднує в собі як екологічність, так і інноваційність покриття.

 

Alpina, як марка фарби №1 в Німеччині, вже більше 100 років асоціюється з якістю.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» пишається тим, що може запропонувати німецьку якість українському споживачеві.

Нова лінійка представлена трьома продуктами: 

 

Нова продукція AlpinaAqualack поєднує в собі легкість і простоту в нанесенні, а готове покриття прослужить вам довгий час. Нові емалі і лаки підходять як для професіонала, так і для домашнього майстра, який хоче самостійно пофарбувати вікна або двері. З допомогою AlpinaAqualack ви можете пофарбувати меблі, радіатори, дерев'яні або металеві поверхні і навіть дитячі дерев'яні іграшки.

«Це найбільш екологічні і безпечні матеріали на вітчизняному ринку»,- стверджують фахівці ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА».

«Для нас екологічність - найважливіша характеристика при виробництві нашого продукту. Кожна людина дбає про своє здоров'я, тому має високі вимоги до безпеки товарів».

Знак відповідності еконормам «Эколисток» покупець може бачити на банках «Alpina». Це особливий знак у вигляді зеленого листа «Для здорового мікроклімату», - пояснює продакт-менеджер ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» Максим Зіновкін. Детальнішу інформацію про акрилові продукти ТМ Alpina можна знайти на сайті