Alpina. І жітло стане домом з новою лінійкою матеріалів для деревини та металу.

Продукти з нової лінійки Alpina для деревини і металу надійно захистять поверхні.
Вже понад 100 років Alpina завойовує серця та довіру власників помешкань та домашніх майстрів. Її особливість – це зручне та легке використання, зрозуміле кожному. З таким помічником, як Alpina, житло стає домом, а оздоблення помешкання – приємним заняттям із гарантовано якісним результатом.
Можливості, які Alpina пропонує споживачам, розширюються з кожним роком. Наразі бренд випустив лінійку із семи продуктів Alpina, призначену для обробки деревини та металу.
Нові матеріали Alpina належать до середнього цінового сегменту та будуть вироблятися за німецькими технологіями на нових виробничих потужностях концерну DAW.

Нова лінія продуктів розроблена для самостійного домашнього використання і має низку незаперечних переваг:
· німецькі технології;
· без різкого запаху;
· гарна лакофарбова покривна здатність; · довговічність (не розтріскується з часом);
· доступна ціна.

Продукти з нової лінії Alpina для деревини надійно захистять дерев’яні поверхні від атмосферних, біологічних та механічних впливів.
Alpina Holzgrund - прозора ґрунтовка-антисептик для зовнішніх дерев’яних поверхонь захищає від плісняви та грибку, збільшуючи термін служби покриття.
Тонкошарова лазур-гель для захисту дерев’яних фасадів Alpina Lasur-Gel наноситься рівномірно, без бризків та перешкоджає вигорянню деревини.
Alpina Fussbodenlack - алкідно-уретановий лак для створення міцного покриття дерев’яних підлог рівномірно розтікається та не має різкого запаху.
Спеціальний Alpina Yachtlack для захисту від екстремальних погодних умов та створення дуже міцних та водостійких покриттів всередині та ззовні.
Для металевих поверхонь Alpina пропонує Stop-Rost – нову алкідно-уретанову емаль із антикорозійними властивостями. Емаль створює еластичне та ударостійке покриття, яке захищає металеві поверхні від атмосферного впливу. Слабкий запах, добра покривана здатність, збільшений час роботи на поверхні – характеристики, які відрізняють матеріал від інших продуктів у такій ціновій категорії.
Також лінійка містить і універсальні матеріали, підходящі для фарбування і металевих і дерев’яних поверхонь.
Біла емаль для дерева та металу Alpina Weisslack створює ударостійке еластичне покриття всередині та зовні приміщення.
Додати кольорів допоможе Alpina Universallack - кольорова емаль для дерева та металу з високою атмосферною стійкістю та насиченими кольорами. Як би не надихав ремонт, хочеться оновлювати покриття або матеріали за власним бажанням, а не регулярно через їх неохайний вигляд. Продукти нової лініі від німецького виробника Alpina задовольняють цю потребу, адже наносячи їх одноразово, не виникне необхідності у перефарбовуванні наступного року.