Alpina Effekt Naturstein – граційність натурального каменю у вашому будинку

 

 

Натуральний камінь та його декоративні аналоги часто застосовуються для оформлення приміщень. Камінь надає фундаментальності, приносить до будинку природу та природність, дарує поверхні унікальну структуру та красу.

 

Існують також способи імітації кам’яної кладки за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів. Нове декоративне покриття Alpina Effekt Naturstein розроблене для ефектних фактурних поверхонь. З Alpina Effekt Naturstein можна працювати в різних техніках, таких як марморин, гротто, травертин та інших. Матеріал використовується для створення рельєфної основи, після чого вкривається дисперсійними, латексними фарбами, акриловими лаками або лазурями з асортименту Alpina.

 

Створити своїми руками поверхню з ефектом натурального каменю доволі просто. Для початку слід підготувати поверхню, вона повинна бути сухою, гладкою та рівною. На неї необхідно нанести Alpina Effekt грунтівка під штукатурку. Потім поверхню вкривають першим шаром Alpina Effekt Naturstein за допомогою кельми та шпателю. Через 12 годин на поверхню локально наносимо фінішний шар Alpina Effekt Naturstein. Після висихання, матову поверхню можна частково обробити полірувальним шпателем до блиску.

 

 

Alpina Effekt Naturstein представлена в базовому білому кольорі. При цьому вона легко колірується в бажаний відтінок в системі Alpina Color Mix або вручну фарбою Alpina Kolorant.

 

Технології оформлення приміщень намагаються не відставати в темпах розвитку від гаджетів. Вони дарують нам гарні, безпечні, унікальні, довговічні поверхні. Широкий вибір декоративних ефектів дозволяє економити на дорогих природніх матеріалах. Саме поняття ремонту сьогодні стало більш простим та доступним, достатньо лише просто перефарбувати стіни, і твій будинок стане іншим.