нова Alpina

Змінюватися, залишаючись вірним своїм принципам, такий висновок можна зробити, вивчаючи більш ніж столітню історію торгової марки Alpina. Наша формула успіху - поєднання традицій з інноваціями. При цьому Ви, наш клієнт, завжди знаходитеся в центрі нашої діяльності.

Саме для Вас ми видозмінили наш асортимент, щоб Ви ще швидше і простіше змогли знайти цікавий Вас продукт і дали розгулятися Вашій творчій фантазії.

Ваші творчі ідеї - нашe натхнення для розробки нових продуктів. Сила Вашої уяви - це наш стимул пропонувати Вам потрібний продукт в найкращій якості. Ми хочемо, щоб Ви відчували себе вдома, Alpina - і твій дім оживає!

Тут Ви можете знайти найближчу точку продажу Alpina.

Новий дизайн - перевірена якість

Для того, щоб Ви могли легко орієнтуватися в широкому асортименті Alpina - ми розробили для Alpina новий образ. Новий емоційний світ зображень на упаковках покаже Вам сфери застосування продуктів. Поряд з новим зовнішнім виглядом, який візуально виділяє найважливіші властивості продукту, так само і назви продуктів, що говорять самі за себе, допоможуть швидко знайти бажане. А для оформлення продуктів нашої кращої якості ми ввели абсолютно нові чорні упаковки, які відразу ж кинуться Вам в очі.

Знайдіть свій продукт Alpina.