Тільки твій колір

Надихніть себе, адже життя повне яскравих фарб - з Alpina Вам відкриті будь-які двері. Тільки Ви визначаєте, наскільки кольоровим повинен бути Ваш інтер’єр. Захочете Ви зробити з Вашої спальні затишний куточок спокою та усамітненості, або ж Вам до душі більш насичені відтінки - з 700 відтінків, які згруповані в 8 різних кольорів світу, Ви напевно знайдете Ваш бажаний відтінок.

Відкрийте для себе найрізноманітніші кольорові відтінки, які чудово поєднуються один з одним, повністю відповідаючи при цьому Вашому індивідуальному стилю та смаку. Зверніть увагу на нашу зручну кольорову палітру. Ви знайдете там не тільки чудові відтінки, але й поєднання кольорів, які дадуть Вам ще більше натхнення для оформлення Вашого дому.

ColorMix

Все ще не знайшли потрібний відтінок? В палітрі кольорів Alpina ColorMix Ви знайдете всі 700 відтінків Alpina.

Відтінки червоного: чуттєва енергія

Ви емоційні, чуттєві та сповнені енергії? Тоді червоний колір для Вас! Червоний - це колір життєвої сили.

Читати далі

Відтінки помаранчевого:яскрава креативність

Вам подобаються незвичайні, яскраві, безтурботні інтер’єри? Тоді помаранчевий - ідеальний колір для Вас. Помаранчевий - колір радості та креативності.

Читати далі

Відтінки жовтого: легкі та життєрадісні

Ви любите світлі та життєрадісні відтінки? Тоді жовтий це якраз те, що Вам потрібно. Жовтий- колір світла.

Читати далі

Відтінки зеленого: життєдайна свіжість

Вам хочеться свіжості в інтер’єрі? Тоді Ви повинні оточити себе зеленими відтінками. Зелений колір - це колір свіжості та натхнення.

Читати далі

Відтінки синього: величність королів

Для тих, хто любить спокій та розслабленість, синій правильний колір. Сині відтінки дуже різноманітні: вони варіюються від насиченого відтінку морської хвилі до світлого, небесно-блакитного кольору.

Читати далі

Відтінки коричневого: природні гармонії

Ви хочете створити в Вашому інтер’єрі особливо зручну атмосферу? Коричневий - гарантований рецепт для зручного інтер’єру. Коричневий колір має велику кількість відтінків, з якими можна чудово поекспериментувати в оформленні інтер’єру.

Читати далі

Відтінки сірого: виключна елегантність

Вам подобаються стимані, елегантні та ненав'язливі інтер’єри? В такому разі сірий ідеально Вам підходить. Сірий-це колір елегантності та стриманості.

Читати далі

Відтінки білого: благородна чистота

Білий колір - колір досконалості та чистоти. Спектр білих відтінків може бути різноманітним, від сяюче-білого до ніжно-кремових відтінків.

Читати далі

Дивіться книгу Alpina "Тільки твій колір", щоб знайти Ваш улюблений відтінок.

рекомендовані продукти